Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

GMX Media

Firma wydawca


Wiadomości dotyczące GMX Media


Runaway: A Road Adventure zmierza na iOS. Premiera już za tydzień
Runaway: A Road Adventure zmierza na iOS. Premiera już za tydzień

Jiker, 29 maja 2013, 21:46

Pendulo Studios, producent gier Yesterday i The Next Big Thing, ujawnił, że 6 czerwca w ofercie App Store zadebiutuje Runaway: A Road Adventure – chronologicznie pierwsza, a w realiach iOS-owych trzecia z kolei odsłona cyklu przygodówek point’n’click Runaway. Tytuł będzie można pobrać po uiszczeniu opłaty w wysokości 4,99 dolarów, czyli około 16 zł. Pozwoli on poznać początki znajomości Briana i Giny.

Battleground Europe przechodzi na model free-to-play
Battleground Europe przechodzi na model free-to-play

Ender, 11 sierpnia 2012, 19:19

MMOFPS World War II Online: Battleground Europe zaadoptował model zabawy free-to-play. Tytuł oferować będzie jednak nadal płatne konta, zapewniające subskrybentom dostęp do najlepszego ekwipunku w grze.

Przeglądarkowy Patrician Online dołączy do The Settlers Online i Cultures Online
Przeglądarkowy Patrician Online dołączy do The Settlers Online i Cultures Online

Adrian Werner, 18 sierpnia 2010, 10:17

Gry przeglądarkowe robią się w ostatnim czasie coraz popularniejsze i kolejne słynne pecetowe marki dostają własne adaptacje tego typu. Najnowszym przykładem tego trendu jest właśnie ujawniony Patrician Online.

Nachodzi World of Tanks - pierwsze pancerne MMO
Nachodzi World of Tanks - pierwsze pancerne MMO

Adrian Werner, 17 lutego 2010, 11:16

Studio Wargaming.net, znane z serii Massive Assault oraz zeszłorocznego Order of War szykuje gratkę dla wszystkich miłośników sprzętu ciężkiego. World of Tanks będzie pierwszym historii tytułem MMO koncentrującym się wyłącznie na bitwach pomiędzy czołgami.

Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski
Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski

Jiker, 10 listopada 2009, 13:49

Firma TopWare Poland poinformowała nas o wprowadzeniu do swojego planu wydawniczego gry przygodowej Runaway: Przewrotny Los. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się 18 listopada, zadebiutuje na polskim rynku w styczniu 2010 roku.

Pierwsze screeny z Runaway: A Twist of Fate
Pierwsze screeny z Runaway: A Twist of Fate

Elrond, 25 października 2008, 14:28

W sieci pojawiły się pierwsze, oficjalne screeny najnowszej odsłony serii gier przygodowych Runaway, o podtytule A Twist of Fate. Niestety, twórcy nie są tak wylewni w sprawie fabuły, w związku z czym nadal nie wiadomo, jakie przygody czekają Briana, głównego bohatera gry.

Światowa premiera nowej odsłony Runaway na początku przyszłego roku

Jiker, 26 lutego 2008, 16:05

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Trwają zapisy na beta-testy gry Europa Universalis: Rome
Trwają zapisy na beta-testy gry Europa Universalis: Rome

Vercetti, 26 października 2007, 17:30

O tym, że skandynawskie studio Paradox Interactive pracuje nad kolejną odsłoną strategii turowej Europa Universalis, wiemy oficjalnie od początku października. Osoby, które w ciągu ostatnich tygodni zainteresowały się nowym przedsięwzięciem szwedzkich programistów, ucieszy z pewnością fakt, że już wkrótce Rome doczeka się zamkniętych beta-testów.

Runaway 3 w produkcji,
Runaway 3 w produkcji, "dwójka" doczeka się konwersji na Wii

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2007, 08:53

Wielbiciele serii gier przygodowych Runaway mają powody do radości, gdyż firma Pendulo Studios, S.L. przygotowuje kolejny produkt opowiadający o perypetiach Briana i Giny. Informacje o nowym programie zostały ujawnione przez Hiszpanów w trakcie targów Games Convention.

Premiera angielskiej wersji Runaway 2: Dream of the Turtle ulega kolejnemu przesunięciu
Premiera angielskiej wersji Runaway 2: Dream of the Turtle ulega kolejnemu przesunięciu

Metatron, 29 listopada 2006, 10:32

Wygląda na to, że fani przygodówek będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Okazało się bowiem, że premiera angielskiej wersji gry Runway 2: Dream of the Turtle ulegnie kolejnemu przesunięciu.

Runaway po raz trzeci

eLKaeR, 29 listopada 2006, 10:23

Za granicą gra się już od kilkunastu dni w drugą część Runaway: A Road Adventure. W naszym kraju sequel owej bestsellerowej przygodówki nosić będzie podtytuł Sen Żółwia i pojawi się w styczniu przyszłego roku (sugerowana cena detaliczna wyniesie 79,99 PLN). Tymczasem developerzy nie zasypiają gruszek w popiele i już pracują nad kolejną grą z serii.

SPECNAZ: Project Wolf w „złocie”
SPECNAZ: Project Wolf w „złocie”

Krooliq, 10 sierpnia 2006, 09:57

Firma GMX Media ogłosiła, że prace nad taktyczną grą akcji o nazwie SPECNAZ: Project Wolf dobiegły wreszcie końca, tym samym uzyskała ona „złoty” status i odjechała do tłoczni.

Otwarto stronę Runaway 2
Otwarto stronę Runaway 2

Vercetti, 12 maja 2006, 18:35

Każdy, kto z zaciekawieniem obserwuje rozwój prac nad przygodówką Runaway 2: The Dream of the Turtle, od dzisiaj może uporządkować swoje wiadomości. Wszystko za sprawą oficjalnej witryny gry, uruchomionej przez jej producenta – zespół Pendulo Studios.

Twórcy Enigma: Rising Tide podają do sądu Dreamcatcher Games

Elrond, 2 lutego 2006, 09:41

Oj, coś nie ma firma Tesseraction Games szczęścia do wydawców, nie ma. Jak informuje serwis bluesnews, twórcy Enigma: Rising Tide złożyli w sądzie pozew przeciwko amerykańskiemu wydawcy swojego produktu, Dreamcatcher Games. Zarzuty? Niezapłacone honoraria autorskie, zafałszowane raporty sprzedaży oraz celowe łamanie postanowień kontraktu.

Battleground Europe przez dwa tygodnie za darmo
Battleground Europe przez dwa tygodnie za darmo

Elrond, 28 stycznia 2006, 13:17

Przedstawiciele firm Matrix Games i Cornered Rat Software poinformowali, iż przez najbliższe dwa tygodnie Battleground Europe dostępna będzie dla graczy za darmo. Ten swego rodzaju okres próbny nie zobowiązuje do zakupu gry, jeśli więc byliście zainteresowani nabyciem gry, możecie wcześniej ją przetestować "w praniu".