Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

369 Interactive

Firma producent


Wydawcy gier 369 Interactive

Wydawcy gier wyprodukowanych przez 369 Interactive:


Ubisoft

Wiadomości dotyczące 369 Interactive


Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

Poradnik: CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2007, 19:25

Witam bardzo serdecznie w nieoficjalnym poradniku do CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Znajdziesz tutaj kompletny opis przejścia gry krok po kroku. Z racji, że gra przygodowa opiera się przede wszystkim na łamigłówkach, zalecam zaglądanie do poradnika jedynie w sytuacji gdy się „zaciąłeś” w którymś miejscu.

Poradnik: CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Redakcja GRYOnline.pl, 25 kwietnia 2007, 17:43

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej gry. Szczegółowo objaśniam wszystkie czynności, których wykonanie będzie niezbędne do rozwiązania każdego z przydzielonych zadań.

Nowa gra z cyklu CSI: Crime Scene Investigation oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2006, 08:56

CSI: Crime Scene Investigation, jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat (emitowany w telewizyjnej Dwójce w poniedziałki po północy) doczeka się kolejnej adaptacji w postaci gry komputerowej – poinformował wczoraj koncern Ubisoft. Program, który nosi tytuł Hard Evidence, pozwoli dołączyć do ekipy specjalistów z Las Vegas i rozwiązać wiele intrygujących zagadek kryminalnych.

CSI 3: Dimensions of Murder - nowe fakty i screeny

Elrond, 16 lutego 2006, 11:22

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy Was o fakcie powstawania trzeciej części cyklu gier przygodowych opartych na popularnym (głównie w USA) kryminalnym serialu telewizyjnym, CSI: Crime Scene Investigation. Dzisiaj możemy zaprezentować Wam pierwsze screeny jak również większą porcję szczegółów na temat CSI 3: Dimensions of Murder, która za sprawą Ubisoftu ukaże się już w marcu.

CSI: Crime Scene Investigation – kolejna odsłona w produkcji

Krooliq, 9 listopada 2005, 10:52

Koncern Ubisoft poinformował, że trwają prace nad kolejną odsłoną z serii CSI: Crime Scene Investigation. Najnowsza część będzie nosić podtytuł 3 Dimensions of Murder, a jej premiera jest zaplanowana na drugi kwartał przyszłego roku.

Ubisoft zapowiada CSI: Crime Scene Investigation na Xboxa

Speed, 26 września 2004, 14:39

W listopadzie tego roku na sklepowe półki z grami trafi nowa pozycja Ubisoftu – CSI: Crime Scene Investigation na konsole Xbox. Omawiany tytuł będzie połączeniem dwóch PeCetowych gier z tej serii: Crime Scene Investigation oraz Dark Motives.

UbiSoft zapowiada trzecią część gry Crime Scene Investigation

Krystian Smoszna, 10 marca 2004, 15:36

Jeszcze nie ukazała się na rynku druga część gry Crime Scene Investigation, zatytułowana Dark Motives a firma UbiSfot zapowiada jej kolejną odsłonę. Tym razem akcja przeniesie się na słoneczną Florydę, a konkretniej do Miami, gdzie gracz będzie musiał przeprowadzić kilka drobiazgowych śledztw na miejscu zbrodni, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt kryminalistyczny.

24 godziny przy komputerze ?

Elrond, 27 lutego 2004, 09:57

Nie, nie musicie się obawiać, że jest to jakiś nakaz odgórny, chociaż wiem, że niektórym zdarza się spędzać przy grach nawet więcej. Ostatnimi czasy nasilił się trend przenoszenia materiału filmowego na ekrany komputerów, dotyczy to zarówno filmów pełnometrażowych jak i seriali. W tej drugiej grupie można śmiało wymienić "skomputeryzowane" wersje Crime Scene Investigetion, do których już całkiem niedługo ma szansę dołączyć kolejny sensacyjny serial.

Miejsce zbrodni. Dochodzenie. Kolejna część CSI.

Elrond, 16 grudnia 2003, 11:14

Fani detektywistyczno śledczej gry przygodowej CSI: Crime Scene Investigation opartej na motywach popularnego serialu telewizyjnego o tym samym tytule wyświetlanym przez stację CBS mogą przygotować się na kolejną porcję adrenaliny i wzmożonej utylizacji szarych komórek. Korporacja Ubisoft poinformowała bowiem o zaawansowanych pracach nad CSI: Dark Motives, która to gra ukaże się na półkach sklepowych w marcu przyszłego roku. Tytuł ten, podobnie jak poprzednik, bazować będzie na serialu telewizyjnym ale w przeciwieństwie do pierwszej części cyklu będzie oferował więcej pierwszoosobowych interakcji z otoczeniem.

Polacy nie gęsi i swoje Mafioso mają

Elrond, 24 listopada 2003, 11:10

GTA, CSI: Crime Scene Investigation, True Crime: Streets Of L.A. - wszystkie te gry łączy jedno - fabuła dotyczy świata przestępczego. Teraz do tych tytułów zamierza dołączyć Mafioso, polska produkcja powstająca w firmie Nawar. Będzie to połączenie RTS z RPG, które na naszym rynku ukaże się w marcu przyszłego roku.

Recenzja CSI:Crime Scene Investigation.

Redakcja GRYOnline.pl, 14 listopada 2003, 13:24

„Serial wyświetlany jest prawie w całej Europie i wszędzie święci tryumfy. Trudno więc dziwić się, że tą produkcją zainteresowały się również firmy wydające gry komputerowe. Wszak obecnie nikogo nie wzrusza już fakt, że wraz z premierą filmu wydawany jest zaraz jego wieloodcinkowy odpowiednik telewizyjny oraz gra komputerowa, i to zazwyczaj w wielu wersjach, na różne platformy. Dlatego też kwestią czasu było, by na sklepowych półkach zawitała gra przygodowa „CSI:Crime Scene Investigation” przygotowana pod światłym przywództwem Ubi Soft przez mało, prawdę powiedziawszy, znaną firmę 369 Interactive” – Jaki poziom reprezentuje wspomniana tu produkcja? Czy jest równie dobra jak serial? Czy warto się nią zainteresować? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Recenzji CSI:Crime Scene Investigation przygotowanej przez Voida, prawdziwego eksperta w dziedzinie gier przygodowych.

CSI: Crime Scene Investigation po raz drugi

ComCo, 25 lipca 2003, 11:52

Korporacja wydawnicza Ubi Soft, głównie dzięki sukcesowi gry przygodowej CSI: Crime Scene Investigation, postanowiła wypuścić na rynek kolejny tytuł, zaliczający się do powyższej kategorii. Aktualnie, nie znamy nawet zarysu fabularnego nadchodzącej produkcji - wydawca wymienił jedynie zespół, któremu powierzono przygotowanie pełnej wersji.

Dzisiejsze premiery gier

ComCo, 26 marca 2003, 11:52

Amerykańscy wydawcy nie próżnują, dzięki czemu długo oczekiwane i świetnie zapowiadające się tytuły - Delta Force: Black Hawk Down, Devastation oraz CSI: Crime Scene Investigation - powinny być już dostępne w sprzedaży detalicznej na Zachodzie. Nam, niestety, przyjdzie jeszcze trochę poczekać na polskie premiery powyższych produkcji...