Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Battle Brothers (PC)

DLC do Battle Brothers

Of Flesh and Faith

cena: za darmo

DLC10 marca 2022

Dodatek umożliwia graczom składanie przysięg, które mają przynosić zarówno korzyści, jak i problemy, dopóki nie zostaną spełnione, pozwala przeprowadzać sekcje zwłok poległych wrogów i odkrywać w ten sposób nowe metody wzmacniania podwładnych, dwa sztandary, niedostępny wcześniej ekwipunek oraz 50 dodatkowych wydarzeń, które urozmaicą nasze podróże.

Blazing Deserts

cena: 35,99 zł

DLC13 sierpnia 2020

Dodatek inspirowany kulturą arabską i perską wprowadza nową krainę z państwami-miastami, różne wersje pochodzenia i historii naszej kompanii (każda z własnym wpływem na rozgrywkę, od początkowych postaci i ekwipunku aż po specjalne zasady rozgrywki), przeciwników, chorągwie, przepisy, zbroje i hełmy inspirowane wspomnianymi kulturami, nową legendarne lokacje, kolejne kontrakty i wydarzenia.

Warriors of the North

cena: 32,99 zł

DLC15 kwietnia 2019

Dodatek wprowadza nowych ludzkich przeciwników z unikalnym stylem walki i wyposażeniem (na każdym etapie gry), różne wersje pochodzenia i historii naszej kompanii (każda z własnym wpływem na rozgrywkę, od początkowych postaci i ekwipunku aż po specjalne zasady rozgrywki), chorągwie, zbroje i hełmy inspirowane kulturą nordycką i ruską, nową legendarną lokację, kolejne kontrakty i wydarzenia.

Beasts & Exploration

cena: 35,99 zł

DLC29 listopada 2018

Dodatek wprowadza do gry pięć bestii (wiążą się z nimi polowania, trofea, specjalne mechaniki i nowe stwory) oraz czyni eksplorację świata bardziej interesującą (m.in. poprzez dodanie unikalnych lokacji, ukrytych skarbów strzeżonych przez nowych bossów, niespodziewanych nagród). DLC wprowadza też nowe bronie i ekwipunek oraz sporo rozmaitych zdarzeń.

Lindwurm

cena: za darmo

DLC19 października 2017

Dodatek oferuje nowego przeciwnika (tytułowy Lindwurm), tematyczny ekwipunek obronny, przedmiot (Flask of Acid) oraz sztandar.