Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

DLC i dodatki do gry Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

PS4
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

dodatek do gry22 sierpnia 2017

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to opracowany z myślą o konsoli PlayStation 4 samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres złodzieja. Gracz wciela się w Chloe Frazer, która w towarzystwie Nadine Ross udaje się do Indii w poszukiwaniu cennego artefaktu - Kła Ganeśi. Kampania kładzie nacisk na eksplorację, walkę oraz rozgrywkę skradankową.

Lost Treasures

cena: za darmo

DLC29 czerwca 2016

Pierwsza paczka z zawartością do trybu wieloosoobowego. Mowa tu o dodatkowej mapie (Sunken Ruins), pięciu broniach, czterech power-upach, teleportacyjnym artefakcie Path of Indra oraz dziesiątkach skórek, nakryć głowy, animacji drwin itd. Wraz z dodatkiem wydano też sporą aktualizację, wraz z którą wprowadzono możliwość kupowania skrzyń z losowym wyposażeniem (np. broniami), a ponadto wzbogacono mechanikę zabawy o punkty doświadczenia i poziomy oraz przemodelowano rankingowy tryb Team Deathmatch (dodano 60-dniowe sezony).