Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cmentarzysko satelitów | Wyzwania główne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Cmentarzysko satelitów | Wyzwania główne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Sowieci - Cmentarzysko satelitów | Wyzwania główne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Sowieci

Jedyne co przyciąga uwagę na tej ponurej wyspie to uroda Wiery. Teren jest wielkim poligonem doświadczalnym dla Sowietów, którzy testują tu swój system zrzutu kosmicznej tandety.

Jest to dość istotna wiadomość, bowiem cały środek wyspy jest bez ustanku bombardowany, i przez to niebezpieczny zarówno dla naszych wojsk, jak i tych pod dowództwem ukraińskiej bojowniczki. W orbitalnym deszczu spróbują na pewno przetrwać motomoździerze, czyli szybkie i skuteczne na dalsze dystanse mini-artylerie.

Jak ciężko się przed nimi bronić, a przede wszystkim ratować infrastrukturę, przekonasz się zapewne już przy pierwszym spotkaniu. W obronie zalecam być w ciągłym ruchu, by moździerze nie miały szans trafienia wyznaczonego celu. Będąca do odblokowaniu w tym scenariuszu jednostka sprawia ponadto wrażenie zagubionej, kiedy otaczają ją przeciwnicy. Wykorzystaj to.

Jeśli już zdecydujesz się zawitać w bazie Wiery, pod żadnym pozorem nie przechodź przez cmentarzysko - Cmentarzysko satelitów | Wyzwania główne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Jeśli już zdecydujesz się zawitać w bazie Wiery, pod żadnym pozorem nie przechodź przez cmentarzysko. Idź skrajem i dopiero jak nie będziesz miał już wyjścia wkrocz na ostrzeliwany rejon. Ewentualnie poruszaj się wodą ale tu już musisz oprzeć się na amfibiach albo wyręczyć transporterami.