Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - poradnik do gry

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - poradnik do gry

Chciałbym nadmienić, iż jest to dodatek do gry Neverwinter Nights 2, a więc raczej nie ma tutaj mowy o początkujących graczach - Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - poradnik do gry

Chciałbym nadmienić, iż jest to dodatek do gry Neverwinter Nights 2, a więc raczej nie ma tutaj mowy o początkujących graczach. Mimo wszystko chcę podkreślić, iż wybór postaci jest kluczowym, żeby nie powiedzieć jedynym warunkiem przejścia w miarę spokojnie całej gry! Toteż zdecydowanie zalecam wybór postaci Wojownika z naciskiem na finałową klasę Mistrza Broni.

Bardziej zaawansowani gracze mogę dodać klasę Berseka oraz Kleryka dla zwiększenia prestiżu oraz mocy swojej postaci. W proporcji 6 poziomów wojownika, 5 Berserka, 2 Kleryka oraz maks Mistrza Broni. Jednak z jednym zastrzeżeniem odnośnie klasy Kleryka, która powinna być wybrana po klasie Mistrza Broni podczas, gdy dostajesz do wyboru specjalne osiągnięcia.

Naturalnie, jeśli posiadasz postać z podstawowej części gry, to wystarczy, że wgrasz ostatnio zapisany stan gry, a następnie wyeksportujesz postać. Możesz tutaj dodatkowo zakupić jak najlepszy ekwipunek, jednak wszystkie bronie, jakie będziesz posiadał przepadną i to nie tylko te jakie używasz, ale również te z ekwipunku.

Z uwagi na fakt, iż rozpoczynając dodatek automatycznie zyskujesz doświadczenie równe 18-temu poziomowi, warto zastanowić się nad rozwojem nowego bohatera. Dodatkowo mogę powiedzieć, że wiele rzeczy zostało uproszczonych. Dzięki temu w miarę łatwo jest stworzyć broń zadającą spore obrażenia.

Drugą bardzo istotną sprawą w grze jest wpływ na towarzyszy. Chodzi tutaj szczególnie o dodatkowe bonusy do statystyk związane z więzią miedzy naszymi bohaterami, poniekąd zwaną przyjaźnią. W grze pojawią się dwa etapy wspomnianych bonusów, pierwszy to zwykły dopalacz po osiągnięciu rozsądnego poziomu wpływu, natomiast drugi etap daje super dopalacz. Dlatego uważam, że warto zainwestować kilkanaście punktów w dyplomację.

Na koniec chciałbym powiedzieć kilka słów na temat wyboru natury twojej postaci. Ogólnie rzecz biorąc gra przewiduje rozwój dobrego charakteru z kilkoma dość ważnymi dodatkami, takimi jak amulety, czy inne przedmioty przeznaczone wyłącznie dla dobrych ludzi. Mimo wszystko, to wcale nie oznacza, że ci z natury źli będą mieli gorzej. Oczywiście wybór ten nie ma wpływu na przebieg rozgrywki, on jedynie daje określone dodatki.

Ponadto najbardziej przydatny w grze okaże się skrót klawiszowy "Z", który służy do podświetlenia przedmiotów. Często się zdarza tak, że łatwo przeoczyć skrytki z cennymi przedmiotami, które są doskonale zamaskowane i tworzą spójne tło z krajobrazem. Jednak wystarczy, że wciśniesz "Z" i wszystko zostanie ładnie wyeksponowane.

Informacje o Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - poradnik do gry

Autor : Łukasz Boolseye Michalski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 35, ilustracje: 120 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - poradnik do gry