Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey Poradnik Prey (2006)

Idź przed siebie. Po wejściu do dużego pomieszczenia zabij technika i wciśnij przycisk znajdujący się po prawej stronie (#69). Uruchomisz w ten sposób trasę magnetyczną (#70), która pozwoli Ci wejść na ścianę. Gdy tylko się na niej znajdziesz, z portalu wyskoczy przeciwnik. Postaraj się zabić łowcę, zanim ten wyłączy ścieżkę magnetyczną. Jeśli mu się to uda - spadniesz w dół. Musisz jeszcze raz skorzystać z panelu i ponownie wejść na ścianę.

1 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
2 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
3 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce trafisz do komnaty, w którym roi się od pojemników z ludźmi - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce trafisz do komnaty, w którym roi się od pojemników z ludźmi. Zabij przeciwników i popchnij zielone jajo w kierunku zasłoniętego błoną przejścia (#71). Rozwal kokon, a odsłonisz pole siłowe. Opuść ciało Tommy'ego i przepraw się przez blokadę. Przycisk likwidujący barierę jest tuż za rogiem (#72).

W kolejnym pomieszczeniu pozbądź się wrogów i skręć w prawo. Tam gdzie zlokalizowana jest amunicja do karabinu maszynowego, znajduje się również niewielki tunel (#73). Za jego pomocą dostaniesz się na balkon. Wejdź do kanału przez wąskie przejście (#74) i ponownie skręć w prawo. Ostrożnie stąpając po rurach (#75) zejdź na sam dół.

4 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
5 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
6 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Teraz czeka Cię krótki spacer w kolejnym tunelu - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Teraz czeka Cię krótki spacer w kolejnym tunelu. Na jego końcu zobaczysz ogromną salę z dwoma platformami, które oddziela przepaść. Pozbądź się wszystkich oponentów i uważnie zlustruj sufit. Zauważysz punkt grawitacyjny (#76) w który oczywiście strzel. Gdy pomieszczenie wywróci się do góry nogami, przejdź w kierunku drugiej platformy i traf w kolejny punkt grawitacyjny (#77).

7 - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Zauważysz dwa przyciski (#78) - [Solucja] All Fall Down cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Zauważysz dwa przyciski (#78). Oba otwierają portale, które prowadzą do różnej części kompleksu. Skorzystanie z panelu po lewej stronie zmaterializuje przejście na platformę, która zawiera punkt leczniczy.