Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Resolutions | Prey Poradnik Prey (2006)

Ruszaj naprzód jedyną dostępną drogą. W trakcie wędrówki nękać Cię będzie tajemniczy, kobiecy głos, który od dłuższego czasu komentuje Twoje poczynania. Poczekaj cierpliwie, aż jego właścicielka zakończy przemowę i przejdź przez zablokowane wcześniej drzwi. Na pierwszym skrzyżowaniu skręć w prawo (można też wcześniej zajrzeć do pomieszczenia po lewej stronie - jest tam trochę amunicji). Po chwili opuścisz kompleks i znajdziesz się na zewnątrz budynku.

Podczas próby przejścia na drugą stronę pomieszczenia, zostaniesz uwięziony (#387). Cierpliwie poczekaj aż głos zakończy monolog i przygotuj się do żmudnej operacji, polegającej na przebrnięciu przez skomplikowany układ platform prowadzących do portalu.

1 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Opuść ciało Tommyego i przejdź po niewidocznej wcześniej ścieżce (#388) - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Opuść ciało Tommy'ego i przejdź po niewidocznej wcześniej ścieżce (#388). Skręć w prawo i dostań się do przycisku (#389), którego oczywiście użyj. Powróć do ciała Indianina, przejdź przez utworzoną przed chwilą drogę i zatrzymaj się na znajdującym się po lewej stronie fragmencie trasy magnetycznej (#390).

2 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Opuść ciało Tommyego i ponownie skorzystaj z usług przycisku - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Opuść ciało Tommy'ego i ponownie skorzystaj z usług przycisku. Powróć do ciała Indianina i wejdź na kolejny fragment trasy magnetycznej (#391).

3 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Opuść ciało Tommyego i jako duch biegnij do kolejnego przycisku (#392) - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Opuść ciało Tommy'ego i jako duch biegnij do kolejnego przycisku (#392). Po użyciu panelu Indianin zostanie przetransportowany - możesz wrócić do jego postaci, przy okazji przechodząc na ostatni już fragment trasy magnetycznej (#393).

4 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Opuść ciało Tommyego i po raz ostatni wciśnij przycisk - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Opuść ciało Tommy'ego i po raz ostatni wciśnij przycisk. Tommy zostanie przetransportowany na szczyt konstrukcji. Powróć do ciała Indianina i skorzystaj z drzwi. Znajdujący się tu portal (#394) przeniesie Cię do kolejnej części kompleksu.

Był czas na zabawę z duchami, teraz czeka Cię walka. Zostaniesz zaatakowany przez przeważające siły wroga. W batalii wykorzystaj terminal do ładowania broni energetycznej (#395). Zawiera on nowy rodzaj amunicji - potężny promień, który będzie kosić przeciwników z niewiarygodną siłą. Idź przed siebie.

5 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wyeliminuj kolejnych wrogów i wciśnij znajdujący się w ostatnim pomieszczeniu przycisk (#396), odblokowujący drzwi w sąsiedniej komnacie - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wyeliminuj kolejnych wrogów i wciśnij znajdujący się w ostatnim pomieszczeniu przycisk (#396), odblokowujący drzwi w sąsiedniej komnacie. Idź przed siebie i skorzystaj z trasy magnetycznej, aby zejść w dół (#397). Tutaj czeka Cię potyczka z kolejnymi przeciwnikami - kolejno będą to pająki, latające stwory i mutanci. Załatwiwszy wszystkich oponentów, pozbieraj amunicję, uzupełnij energię i skieruj się do niebieskiego portalu (#398).

6 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Na końcu pomieszczenia zobaczysz komorę, w której uwięziono Jen (#399) - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Na końcu pomieszczenia zobaczysz komorę, w której uwięziono Jen (#399). Podejdź do dziewczyny i poczekaj na rozwój wypadków. Okaże się, że Twoja ukochana została wbrew jej woli złączona z potworem. Rozpocznie się pojedynek na śmierć i życie.

7 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Rozpocznij ostrzał potwora, unikając przy okazji jego śmiertelnie niebezpiecznych narzędzi zagłady - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Rozpocznij ostrzał potwora, unikając przy okazji jego śmiertelnie niebezpiecznych narzędzi zagłady. Gdy żywotność przeciwnika spadnie do połowy, rozpocznie on operację leczenia ran (#400). Po obu stronach pomieszczenia pojawią się dwa źródła energii, które będą dostarczać stworowi nowych sił witalnych. Wykorzystaj fakt "naprawy" i spróbuj zniszczyć jeden z lewitujących elementów (#401). Jeśli będziesz wystarczająco dokładny, zaburzysz cały proces i doprowadzisz do zniszczenia jednej z broni wroga.

8 - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wznów ostrzał, aby doprowadzić żywotność stwora do poprzedniego stanu - [Solucja] Resolutions | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wznów ostrzał, aby doprowadzić żywotność stwora do poprzedniego stanu. Gdy rozpocznie on leczenie, rozwal drugi z lewitujących elementów. Wróg stanie się bezbronny i w dodatku nie będzie mógł przywrócić energii. Biegaj po całym pomieszczeniu, unikając staranowania. Oczywiście cały czas strzelaj, aby pozbawić przeciwnika resztek sił. Po zakończonej walce podejdź do Jen.

Dziewczyna poprosi o dobicie. Nie masz wyboru - musisz to zrobić, jeśli chcesz ruszyć dalej. Zanim jednak zadasz ostateczny cios (#402), pozbieraj pojawiającą się co jakiś czas amunicję. Dodatkowe naboje przydadzą Ci się już za chwilę.