Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey Poradnik Prey (2006)

U góry wejdź na środkową ścieżkę (#219) i ruszaj przed siebie. Pozbądź się podwieszonego u sufitu karabinu maszynowego i wczołgaj się do tunelu (#220). Na końcu drogi zmieni się grawitacja, a Ty trafisz do pomieszczenia z dużą liczbą rur.

1 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
2 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
3 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wydostanie się z tego pomieszczenia może być na pierwszy rzut oka kłopotliwe - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wydostanie się z tego pomieszczenia może być na pierwszy rzut oka kłopotliwe. W labiryncie rur trudno o prawidłową orientację, a sprawy nie ułatwia konieczność manipulowania poszczególnymi płaszczyznami. Skocz w dół i strzel w punkt grawitacyjny, zlokalizowany po Twojej prawej stronie. Teraz uderz w kolejny punkt (#221), tym razem znajdujący się na suficie (obok niego jest amunicja z kwasem). Obróć się o sto osiemdziesiąt stopni, idź w kierunku ściany (#222) i tuż przy niej skręć w prawo. Obejdź rury i podążaj naprzód. Zatrzymaj się w połowie drogi pomiędzy jedną a druga ścianą.

Jeśli spojrzysz do góry, zauważysz pole siłowe blokujące dostęp do kolejnego pomieszczenia. Aby się tam znaleźć, musisz najpierw przylepić się do właściwej płaszczyzny. W tym celu zlokalizuj punkt grawitacyjny na suficie (#223), a następnie w niego strzel. Stojąc na barierze opuść ciało Tommy'ego. Spadniesz w dół.

4 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
5 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
6 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Spójrz w kierunku podłogi - jest tu kolejny punkt grawitacyjny (#224) - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Spójrz w kierunku podłogi - jest tu kolejny punkt grawitacyjny (#224). Uderz w niego z łuku i wciśnij zlokalizowany nieopodal przycisk. Powróć do postaci Indianina i skocz w dół. Teraz wznieś głowę do góry, a zauważysz następny punkt (#225) do zmiany orientacji przestrzennej. Gdy wylądujesz w pobliżu pola siłowego (#226), opuść ciało Tommy'ego i przekrocz barierę.

Uruchom przycisk i powróć do postaci Indianina. Wskocz na najbliższą rurę (#227) i ostrożnie posuwaj się naprzód w kierunku otwartego portalu. Tuż za tym ostatnim znajduje się jeszcze jeden punkt grawitacyjny (#228), który pozwoli Ci wylądować w pobliżu wrót. Przekrocz je, aby ostatecznie opuścić te przyprawiające o zawrót głowy lokacje.

7 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
8 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
9 - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Naładuj broń energetyczną w terminalu i znajdź dziurę w podłodze (#229) - [Solucja] Hidden Agenda cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Naładuj broń energetyczną w terminalu i znajdź dziurę w podłodze (#229). Za pomocą tunelu przedostań się na obszerną platformę (#230). Tutaj stoczysz pojedynek z dużą liczbą robotów. Gdy wreszcie uporasz się z przeciwnikami, będziesz mógł przejść przez niebieski portal.