Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Second Chances cz.2 | Prey Poradnik Prey (2006)

Na końcu korytarza zobaczysz czerwony punkt (#55). W tego typu miejscach można ładować zdobytą przed chwilą broń. W zależności od koloru światła, dostępna będzie różna amunicja. Zejdź na dół i ruszaj przed siebie. Po krótkiej wędrówce będziesz świadkiem dantejskich scen z udziałem dzieci. Kiedy duch dziewczynki rozwali blokującą szybę (#56), wejdź do pomieszczenia i skorzystaj z drzwi.

1 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
2 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
3 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Nieopodal zobaczysz kolejny terminal ładujący broń (#57) - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Nieopodal zobaczysz kolejny terminal ładujący broń (#57). Tym razem będą to pociski zamrażające. Możesz przetestować je na stworkach, które plątają się w najbliższej okolicy. Aby ruszyć się dalej, podejdź pod schody i przyjrzyj się skrzynkom (#58) zlokalizowanym tuż pod platformą. Wejdź do pudła po prawej i przygotuj się na akcję z grawitacją.

4 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Znajdziesz się w dużej sali - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Znajdziesz się w dużej sali. Na każdej ze ścian rozmieszczone są charakterystyczne zielone punkty (#59). Jeśli trafisz w którykolwiek z nich, zmienisz grawitację, a co za tym idzie, przyssiesz się do wybranej powierzchni. Strzel tak, aby znaleźć się w okolicy terminalu ładującego broń (czerwony kolor). Przesuń się w lewo i spójrz w górę. Zobaczysz kolejny punkt grawitacyjny oraz portal (#60). Zmień położenie i przejdź przez okrąg do kolejnej sali.

5 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
W ogromnym pomieszczeniu (#61) szybko pojawią się łowcy - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

W ogromnym pomieszczeniu (#61) szybko pojawią się łowcy. Wyeliminuj wszystkich przeciwników i biegnij przed siebie. Na końcu trasy skocz w dół na położoną niżej platformę i spójrz pionowo w górę (#62). Strzel w punkt grawitacyjny, aby trafić do małego korytarza.

Po chwili zauważysz, że dalsza droga blokowana jest przez ogromną kupę mięsa (#63). Zbliż się do niej maksymalnie (nie dotykając jej) i strzel w punkt grawitacyjny zlokalizowany na ścianie po lewej. Po zmianie położenia idź przed siebie, uważając jednak, aby nie zostać zranionym przez zieloną maź. Gdy dotrzesz do zakrętu, zlokalizuj kolejny punkt grawitacyjny (#64) i poślij w jego kierunku jeden pocisk.

6 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
7 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
8 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Ruiny baru należącego do Jen opanowane są przez wrogów - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Ruiny baru należącego do Jen opanowane są przez wrogów. Załatw przeciwników, a następnie strzel w punkt grawitacyjny zlokalizowany za ladą (#65), aby opaść w dół. Jeśli opuścisz teraz ciało Tommy'ego, będziesz mógł przejść po świetlistej ścieżce (#66) w kierunku amunicji. Gdy już się uzbroisz, zejdź w dół.

9 - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Pojawią się kolejni wrogowie - [Solucja] Second Chances cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Pojawią się kolejni wrogowie. Uporaj się z nimi, załaduj broń energetyczną wybraną amunicją, wylecz rany, a następnie skieruj się do portalu zlokalizowanego tuż przy głównym wyjściu (#67). Jeśli wejdziesz do niego, bez trudu ujrzysz kolejne wrota (#68), pozwalające ukończyć zmagania na tym etapie.