Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Jen cz.1 | Prey Poradnik Prey (2006)

Podążaj naprzód, aż natkniesz się na pole siłowe (#231). Opuść ciało Tommy'ego i odczytaj kod z podłogi - 2432 (#232). Wklep cyfry za pomocą znajdującego się nieopodal panelu. Bariery znikną, a Ty będziesz mógł powrócić do ciała Indianina. Zanim skorzystasz z drzwi, obróć się w lewo. Przeczołgaj się przez otwór (#233) i wejdź do małego pomieszczenia. Znajdziesz tutaj amunicję oraz punkt odnowy sił życiowych. Ruszaj w dalszą drogę.

1 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
2 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
3 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Trafisz do ogromnej sali, w której znajduje się obiekt Twoich poszukiwań - Jen - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Trafisz do ogromnej sali, w której znajduje się obiekt Twoich poszukiwań - Jen. Z racji tego, że nie możesz zejść na dół, skorzystaj z tunelu (#234) po prawej stronie. Po krótkiej wędrówce w niesprzyjających warunkach, wylądujesz w większym pod względem rozmiarów korytarzu. Pozbądź się łowców. Na prawo od tunelu zlokalizowane jest małe pomieszczenie, w którym pracują technicy. Możesz naładować tu broń energetyczną (#235). Po załatwieniu wszystkich formalności, ruszaj przed siebie.

4 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
5 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
6 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Stanąwszy przed polem siłowym (#236), opuść ciało Tommyego i wejdź do sali - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Stanąwszy przed polem siłowym (#236), opuść ciało Tommy'ego i wejdź do sali. Przycisk (#237) likwidujący barierę jest po lewej stronie. Pod postacią Indianina wejdź do pomieszczenia i zabij technika. Użyj ręki obcego do weryfikacji na panelu (#238) i poczekaj cierpliwie na rozwój wypadków.

W sali pojawią się mutanci (#239), ogromne i stosunkowe szybkie stwory, które są wyjątkowe groźne w bezpośrednim kontakcie. Gdy uporasz się z nimi, będziesz musiał stoczyć jeszcze jeden pojedynek - tym razem z przerośniętymi psami. Pozbądź się przeciwników i skorzystaj z drzwi chronionych dotąd polem siłowym.

7 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
W kolejnym korytarzu zobaczysz dwa pola siłowe chroniące dostęp do małych wnęk na ścianach - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

W kolejnym korytarzu zobaczysz dwa pola siłowe chroniące dostęp do małych wnęk na ścianach. Opuść ciało Tommy'ego i przejdź przez barierę po lewej stronie (#240). W środku wykorzystaj fakt, że w podłodze znajduje się dziura (#241) i wskocz do tunelu. Na pierwszym skrzyżowaniu skręć w lewo i cały czas podążaj naprzód. Po krótkiej wędrówce wylądujesz w sali, gdzie panoszą się technicy.

8 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Zabij najbliżej stojącego przeciwnika i wciśnij przycisk (#242) odblokowujący drzwi - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Zabij najbliżej stojącego przeciwnika i wciśnij przycisk (#242) odblokowujący drzwi. Wróć do postaci Indianina i przemierz długi korytarz. Po wejściu do znajomej sali, zajmij się technikiem pracującym po lewej stronie.

9 - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Skorzystaj z bramy (#243), aby wejść do kolejnej komnaty - [Solucja] Jen cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Skorzystaj z bramy (#243), aby wejść do kolejnej komnaty. Opuść ciało Tommy'ego i wróć się do sali, w której pracowali technicy. Po prawej stronie znajduje się przycisk (#244), który koniecznie wciśnij. Powróć do postaci Domasiego i wyjdź na zewnątrz. Ruszaj w dalszą drogę przez zlokalizowany w ścianie właz.