Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Czas zdjąć kilka kosmicznych skalpów. Poradnik do gry Prey to drobiazgowa i okraszona dużą liczbą obrazków solucja, zawierająca nie tylko dokładne wskazówki do piętrzących się na drodze do celu problemów, ale także porady do walk z niektórymi przeciwnikami (głównie tzw. bossami).

W niniejszym poradniku znajdziesz drobiazgową i okraszoną dużą liczbą obrazków solucję do gry Prey - pierwszoosobowej strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Human Head Studios - Prey (2006) - poradnik do gry

W niniejszym poradniku znajdziesz drobiazgową i okraszoną dużą liczbą obrazków solucję do gry Prey - pierwszoosobowej strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Human Head Studios. Znajdziesz tu nie tylko dokładne wskazówki do piętrzących się na drodze do celu problemów, ale także porady do walk z niektórymi przeciwnikami (głównie tzw. bossami).

W tekście znalazł się również krótki opis konkretnych elementów związanych z rozgrywką (np. charakterystyka wahadłowca, wskazówki dotyczące reinkarnacji, itd.) - znajdziecie je w rozdziałach, w których wspomniane wyżej elementy napotyka się po raz pierwszy.

Życzę miłej zabawy i zapraszam do lektury!

Krystian "U.V. Impaler" Smoszna

Informacje o Prey (2006) - poradnik do gry

Autor : Krystian Smoszna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 36, ilustracje: 427 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Prey (2006) - poradnik do gry