Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Escape Velocity | Prey Poradnik Prey (2006)

Na początku tej misji obejrzysz długi przerywnik filmowy, w którym Ty, Enisi oraz Jen będziecie transportowani do środka statku kosmicznego. Poczekaj cierpliwie, aż pojawi się tajemniczy sojusznik. Podłoży on bombę pod ciągnącą Was maszynerię, dzięki czemu zostaniesz uwolniony. Od tego momentu jesteś zdany wyłącznie na siebie.

1 - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Podejdź do organicznego włazu (#5) i przejdź do kolejnego pomieszczenia - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Podejdź do organicznego włazu (#5) i przejdź do kolejnego pomieszczenia. Nieopodal znajduje się pierwszy przeciwnik - Fodder (#6). Nie stanowi on większego problemu. Klucz szwedzki, który trzymasz aktualnie w ręku okaże się aż nadto wystarczający. Z racji tego, że w chwili obecnej nie możesz korzystać z dobrodziejstw reinkarnacji, postaraj się załatwić wroga bez ubytku energii (jest to bardzo istotne na poziomie trudności Cherokee, gdzie w żaden sposób nie będziesz w stanie odnowić sił witalnych).

2 - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Otwórz drzwi przy pomocy przycisku (#7) i kieruj się przed siebie jedyną, dostępną drogą - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Otwórz drzwi przy pomocy przycisku (#7) i kieruj się przed siebie jedyną, dostępną drogą. Po chwili dotrzesz do sali z kolejnymi Fodderami. Gdy już ich załatwisz, podejdź do ściany i wczołgaj się przez otwór (#8) do małego pomieszczenia. Znajduje się tu portal, ale żeby skorzystać z jego usług, musisz go wpierw obejść dookoła (#9).

3 - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
W nowoodkrytej sali znajdź drzwi i biegnij przed siebie - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

W nowoodkrytej sali znajdź drzwi i biegnij przed siebie. Na skrzyżowaniu skręć w prawo (#10). Na końcu długiego korytarza znajdziesz charakterystyczne punkty odnawiania energii (#11 - wyłącznie na normalnym poziomie trudności). Gdy uzupełnisz ubytki na zdrowiu, skorzystaj z kolejnego portalu, obchodząc go dookoła i wczołgując się w otwór.

4 - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Skorzystaj z jedynych odblokowanych drzwi, załatw urzędujące tu stwory (konieczne będzie użycie zapalniczki w celu rozjaśnienia ciemności) i ruszaj naprzód - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Skorzystaj z jedynych odblokowanych drzwi, załatw urzędujące tu stwory (konieczne będzie użycie zapalniczki w celu rozjaśnienia ciemności) i ruszaj naprzód. Przed dużym włazem zauważysz wystające ze ściany macki (#12). W trakcie dalszej rozgrywki napotkasz je wielokrotnie. Staraj się unikać kontaktu z nimi, gdyż odbierają cenną energię. Idź cały przed siebie - zatrzymaj się dopiero w miejscu, gdzie Twój dziadek jest przykuty do ściany (#13).

5 - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Będziesz świadkiem śmierci Enisiego - [Solucja] Escape Velocity | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Będziesz świadkiem śmierci Enisiego. Poczekaj, aż do okna po prawej podejdzie Twój wybawiciel i otworzy niebieski portal (#14). Wejdź do środka.