Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Ascent cz.2 | Prey Poradnik Prey (2006)

Wyląduj na platformie (#343) i wciśnij przycisk. Uruchomisz w ten sposób maszynę konstruującą nowe, szklane pojemniki. Wróć się do wahadłowca i wleć w pierścień (#344), zanim skrzynka zostanie w pełni zbudowana. Znów czeka Cię podróż, na którą nie będziesz mieć większego wpływu.

1 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Gdy Twój wahadłowiec zostanie uwolniony, skorzystaj z lądowiska (#345) i pozbądź się wrogów - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Gdy Twój wahadłowiec zostanie uwolniony, skorzystaj z lądowiska (#345) i pozbądź się wrogów. Po prawej stronie zlokalizowany jest portal (#346) prowadzący do małego pomieszczenia, gdzie czeka na Ciebie dodatkowa amunicja. Uzbroiwszy się, skieruj się na przeciwległy koniec platformy. Strzel w umieszczony na suficie punkt grawitacyjny (#347) i ruszaj przed siebie. Na końcu trasy uderz w kolejny punkt (#348), aby powrócić do dawnej pozycji.

2 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
3 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
4 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
W okolicy pojawią się snajperzy - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

W okolicy pojawią się snajperzy. Wyeliminuj ich szybko i podejdź do ogromnej dziury w ścianie, z której bucha strumień błękitnej energii (#349). Opuść ciało Tommy'ego i wejdź do środka. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do pomieszczenia kontrolnego. Skorzystaj ze schodów, przeskocz przez pole siłowe, zabij łowcę i wciśnij przycisk (#350). Możesz już powrócić do ciała Indianina.

5 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Dostań się do pomieszczenia kontrolnego, które przed chwilą zwiedzałeś jako duch i uzupełnij amunicję w broni energetycznej - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Dostań się do pomieszczenia kontrolnego, które przed chwilą zwiedzałeś jako duch i uzupełnij amunicję w broni energetycznej. Pozbądź się upierdliwego robota i skieruj się do drzwi. Po lewej stronie zobaczysz laserowy czujnik (#351), a po prawej przejście chronione polem siłowym. Schyl się i unikając kontaktu z czerwoną wiązką, skręć w korytarz po lewej. Idź przed siebie.

6 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Dotrzesz do pomieszczenia z generatorem (#352) - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Dotrzesz do pomieszczenia z generatorem (#352). Zauważ, że w sali zlokalizowane są na ścianach cztery pojemniki przesyłające wiązki energii. Musisz je zniszczyć. Brak zasilania spowoduje odblokowanie wszystkich zamkniętych dotąd drzwi.

Skieruj się do pomieszczenia z czujnikiem, ale tym razem skorzystaj z przejścia, chronionego przedtem przez pole siłowe. W kolejnej sali czeka Cię pojedynek z pająkami. Potyczka nie będzie łatwa, gdyż cały korytarz skąpany jest w mroku i niewiele widać (zapalniczka zbytnio Ci nie pomoże). Najlepszą metodą walki jest zajęcie pozycji w okolicy drzwi. Obserwuj dokładnie skąd wypluwane są pociski rakietowe i oczywiście - strzelaj w tamtą stronę. Po unicestwieniu przeciwników pozbieraj porzuconą broń i uzupełnij energię.

7 - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wróć się w okolice drzwi i znajdź umieszczony na suficie punkt grawitacyjny (#353) - [Solucja] Ascent cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wróć się w okolice drzwi i znajdź umieszczony na suficie punkt grawitacyjny (#353). Gdy pomieszczenie zostanie odwrócone do góry nogami, idź na jego przeciwległy koniec (po drodze musisz uporać się z karabinami maszynowi). Zauważysz tu niebieski portal (#354), który pozwoli Ci zakończyć zmagania na tym etapie.