Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Oath of Vengeance | Prey Poradnik Prey (2006)

Po raz trzeci znalazłeś się na ziemi Twoich przodków. Idź przed siebie. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do znajomej polany z dogasającym ogniskiem (#403), przy którym siedzi Enisi. Z racji tego, że dojrzałeś już do ostatecznego treningu, dziadek odeśle Cię do jaskini.

1 - [Solucja] Oath of Vengeance | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Skorzystaj z kamiennych wrót (#404) i podążaj naprzód jedyną, dostępną drogą - [Solucja] Oath of Vengeance | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Skorzystaj z kamiennych wrót (#404) i podążaj naprzód jedyną, dostępną drogą. W ostatniej komnacie weźmiesz artefakt (#405), na stałe zwiększający Twoją żywotność. Chwilę później odezwie się Enisi, informując, że kraina została zaatakowana przez obcych.

2 - [Solucja] Oath of Vengeance | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Udaj się w drogę powrotną w kierunku polany - [Solucja] Oath of Vengeance | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Udaj się w drogę powrotną w kierunku polany. W trakcie wędrówki osunie się pod Tobą ziemia i wylądujesz w pobliżu Enisiego (#406). Twój dziadek aktualnie chroni się przed atakiem Centuriona. Po chwili zniknie, zostawiając Cię ze stworem sam na sam.

3 - [Solucja] Oath of Vengeance | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Musisz stanąć do walki - [Solucja] Oath of Vengeance | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Musisz stanąć do walki. Zabij stwora (#407) i przygotuj się na wymianę ognia z kolejnymi przeciwnikami. Wrogowie atakować będą w kilku falach. Wytrwale eliminuj wszystkich oponentów. Kiedy w okolicy pojawi się niebieski portal (#408), przekrocz jego próg. Nie ma sensu tracić amunicji na dalsze potyczki. Sprawa jest bowiem z góry przegrana...