Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey Poradnik Prey (2006)

Leć cały czas przed siebie. Po otwarciu włazu przygotuj się na wymianę ognia z przeciwnikami błąkającymi się po trasach magnetycznych. Ostrożnie posuwaj się w dół, do kolejnych wrót. Trafisz do olbrzymiego pomieszczenia. Załatw wrogie maszyny i skoncentruj się na eksterminacji łowców zlokalizowanych na platformach. Pamiętaj, że mogą oni uszkodzić Twój statek. Jeśli sytuacja zrobi się krytyczna, wyląduj w odpowiednim miejscu (#165) i zabij ich w tradycyjny sposób.

1 - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Po wylądowaniu znajdziesz się na jednej z platform - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Po wylądowaniu znajdziesz się na jednej z platform. Tuż przed drzwiami skręć w lewo i opuść ciało Tommy'ego. Zauważysz świetlistą ścieżkę (#166) prowadzącą na drugi koniec pomieszczenia. Skorzystaj z niej i wejdź do małej komnaty przez otwarte wrota. Znajdziesz tu sporo amunicji.

2 - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wracaj do drzwi i skorzystaj z nich - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wracaj do drzwi i skorzystaj z nich. Wciśnij przycisk otwierający portal (#167) i z pomocą tego ostatniego dostań się w pobliże punktu odnawiania energii. Leży tutaj także amunicja do karabinu maszynowego. Skorzystaj z trasy magnetycznej, aby wrócić na platformę i skieruj się do drzwi najbardziej wysuniętych na prawo (#168).

3 - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wciśnij przycisk, przejdź przez portal (#169) i użyj panelu (#170) - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wciśnij przycisk, przejdź przez portal (#169) i użyj panelu (#170). Zlikwidujesz pole siłowe blokujące dostęp do kolejnej sali. Z racji tego, że w tym samym momencie zostaniesz zaatakowany przez maszyny wroga, wróć się do wahadłowca. Za pomocą okrętowych karabinów łatwiej wykończysz agresorów.

4 - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Leć w kierunku kolejnej sali - [Solucja] Guiding Fires cz.2 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Leć w kierunku kolejnej sali. Pozbądź się łowców i łagodnie osiądź na lądowisku (#171). Przejdź przez drzwi, wciśnij przycisk (#172) i wejdź w portal, który wieńczy Twój pobyt na tym etapie.