Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Sacrifices | Prey Poradnik Prey (2006)

Już na początku misji odnajdziesz panel otwierający bramę (#131). Z racji tego, że w chwili obecnej nie dysponujesz odpowiednim kodem, nie pozostaje Ci nic innego, jak udać się w dalszą drogę. W tunelu roi się od stworów oraz macek - konsekwentnie eliminuj oponentów. Na końcu trasy zobaczysz monitor (#132). Poczekaj na Talona - kiedy sokół pojawi się w okolicy, niezrozumiałe dotąd znaczki zamienią się w konkretne cyfry - 0634.

1 - [Solucja] Sacrifices | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wróć się do panelu - [Solucja] Sacrifices | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Wróć się do panelu. Gdy Talon usiądzie na nim, po kolei wprowadź cyfry. Brama zabierze Cię na platformę, koło której stoi szkolny autobus. Opuść ciało Tommy'ego i za pośrednictwem świetlistej ścieżki (#133) przedostań się w okolice gruchota. Wciśnij przycisk (#134) otwierający kolejne wrota i wróć do postaci Indianina. Zbliż się do bramy - nagle zgaśnie światło, a w wehikule pojawi się złowieszcza, niebieska poświata.

2 - [Solucja] Sacrifices | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Zostaniesz zaatakowany przez duchy dzieci - [Solucja] Sacrifices | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Zostaniesz zaatakowany przez duchy dzieci. Tradycyjnie już, musisz wyeliminować je przy pomocy broni palnej. Gdy wszystkie szkraby powrócą do świata martwych, podejdź do otwartej bramy i przeczołgaj się do kolejnego pomieszczenia.

Idź cały czas przed siebie eksterminując stwory. Zatrzymasz się dopiero w komnacie z dwoma pasami magnetycznymi. Jeden z nich będzie wyłączony. Wciśnij przycisk (#135) i wdrap się na górę. W sali zaroi się od wrogów, którzy unieruchomią maszynerię. Załatw wszystkich przeciwników i ponownie skorzystaj z przycisku.

3 - [Solucja] Sacrifices | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Z racji tego, że jeden z pasów jest uszkodzony, do portalu doprowadzi Cię druga trasa (#136) z wąskim przejściem - [Solucja] Sacrifices | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie