Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - [Solucja] Last Call | Prey Poradnik Prey (2006)

Akcja gry rozpoczyna się w toalecie (#1). Poczekaj, aż Tommy wygłosi swój monolog i wyjdź z ubikacji. Skręć w lewo - po chwili spotkasz swojego dziadka Enisiego (#2). Kiedy Twój krewny zakończy przemowę, wejdź do głównego pomieszczenia w lokalu.

1 - Poradnik do gry - [Solucja] Last Call | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Jeśli chcesz, możesz skorzystać z automatów do gry, zlokalizowanych po prawej stronie lub zmienić muzykę za pomocą szafy grającej - Poradnik do gry - [Solucja] Last Call | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Jeśli chcesz, możesz skorzystać z automatów do gry, zlokalizowanych po prawej stronie lub zmienić muzykę za pomocą szafy grającej. Aby ruszyć akcję do przodu, podejdź do baru (#3) i porozmawiaj z Jen. Gdy dziewczyna podejdzie obsłużyć klientów siedzących nieopodal, skieruj się w pobliże dziadka. Jen po raz kolejny podejdzie w Twoją stronę. Po krótkiej chwili w knajpie wybuchnie awantura.

2 - Poradnik do gry - [Solucja] Last Call | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Za pomocą zdobytego wcześniej klucza francuskiego załatw obu przeciwników (#4) - Poradnik do gry - [Solucja] Last Call | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Za pomocą zdobytego wcześniej klucza francuskiego załatw obu przeciwników (#4). Od tego momentu nie pozostaje Ci nic innego, jak obserwować inwazję kosmitów.