Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Second Chances cz.1 | Prey Poradnik Prey (2006)

Na dobry początek kilka uwag. Po pierwsze i najważniejsze - od tej pory Tommy nie będzie w stanie umrzeć. Po utracie energii życiowej przeniesiesz się do krainy z latającymi płaszczkami. Będziesz tu dysponować łukiem, który pozwoli Ci na eksterminację fruwających ustrojstw. W zależności od tego, w jakiego stworka trafisz, zwiększysz odpowiednio swoją energię. Płaszczki niebieskie wpływają na poziom ducha, natomiast czerwone na żywotność.

Druga kwestia to Talon. Sokół będzie prowadził Cię za rękę niemal przez całą grę. Ptak siada na panelach, których koniecznie musisz użyć, przystaje również przy przejściach prowadzących do kolejnych części statków. Talon pozwoli Ci także na zrozumienie napisów, jakie pojawiają się na monitorach w obcym języku. Zdobyta w ten sposób wiedza okaże się wkrótce bardzo pomocna.

W każdym momencie rozgrywki możesz opuścić swoje ciało. Poruszanie się w formie ducha jest wskazane nie tylko wtedy, kiedy musisz sforsować niedostępne dla Tommy'ego przejście. Pamiętaj, że przebywając w ciele astralnym dysponujesz łukiem. To potężna broń, pozwalająca na eksterminację wrogów szybko i bezboleśnie. Ilość strzał uzależniona jest od stanu niebieskiej energii. Aby ją zwiększyć, wystarczy zbierać dusze poległych przeciwników.

Spójrz w dół (#43). W podłodze zlokalizowany jest otwór, który aktualnie blokuje błona. Zabij wałęsających się nieopodal techników i cierpliwie poczekaj, aż w okolicy pojawi się zielone jajo. Popchnij je w kierunku dziury, a następnie - tradycyjnie już - ostrzelaj. Skocz na dół.

1 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Znajdziesz się w ciasnym tunelu (#44) - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Znajdziesz się w ciasnym tunelu (#44). Idź cały czas przed siebie. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do przejścia blokowanego za pomocą pola siłowego (#45). Opuść ciało Tommy'ego i jako duch przedostań się na drugą stronę. Zwróć uwagę na znajdującą się nieopodal platformę, a zobaczysz świetlistą ścieżkę (#46), która doprowadzi Cię do dodatkowej amunicji. Tego typu przeprawy napotkasz podczas zabawy wielokrotnie. Skorzystać z nich może wyłącznie duch Indianina, normalnie przejścia tego typu nie są dostępne.

2 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
3 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
4 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Skorzystaj z przycisku (#47), aby wyłączyć pole siłowe i wróć do postaci Tommyego - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Skorzystaj z przycisku (#47), aby wyłączyć pole siłowe i wróć do postaci Tommy'ego. Idź cały czas przed siebie jedyną dostępną drogą. Po chwili dotrzesz do kolejnego przejścia blokowanego za pomocą pola siłowego (#48). Uwolnij ducha i przejdź na drugą stronę. Załatw przeciwnika przy pomocy łuku, a następnie użyj panelu (#49), aby otworzyć drogę Indianinowi.

5 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Przed Tobą rozpościera się trasa magnetyczna - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Przed Tobą rozpościera się trasa magnetyczna. Skorzystaj z niej i ruszaj naprzód, uważając na wrogów, którzy teleportują się aby Cię powstrzymać. Po dotarciu na koniec ścieżki (#50), podejdź na jej skraj i uwolnij po raz kolejny ducha. Ciało Tommy'ego może spokojnie wisieć do góry nogami.

6 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Znajdziesz się na platformie - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Znajdziesz się na platformie. Idź przed siebie (#51), skorzystaj ze schodów i wejdź przez pole siłowe do małego pomieszczenia. Wciśnięty przycisk (#52) uruchomi maszynerię, która przetransportuje Indianina do kolejnej trasy magnetycznej. Nie czekaj na oklaski, tylko szybko wracaj do ciała Tommy'ego. Gdy znajdziesz się po drugiej stronie, zejdź na dół i skorzystaj ze schodów, aby dostać się do małej sali od drugiej strony (#53).

7 - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Gdy tylko znajdziesz się w środku, zobaczysz nową broń energetyczną (#54), ale w tym samym momencie uruchomi się alarm - [Solucja] Second Chances cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Gdy tylko znajdziesz się w środku, zobaczysz nową broń energetyczną (#54), ale w tym samym momencie uruchomi się alarm. Zabierz pukawkę, wyjdź na zewnątrz i załatw teleportujących się łowców. Po wykonaniu tego zadania będziesz mógł ruszyć w dalszą drogę.