Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey Poradnik Prey (2006)

Po lewej stronie znajduje się przycisk (jego wciśnięcie uruchomi maszynerię transportującą jeńców), natomiast po prawej obcy organizm (#15), który działa tak samo jak punkt odnowy energii. Idź przed siebie i tuż za zakrętem zabij łowcę wychodzącego z portalu (#16). Otrzymasz pierwszy z karabinów - z jego pomocą eliminacja przeciwników będzie znacznie łatwiejsza.

1 - [Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Ruszaj naprzód - [Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Ruszaj naprzód. Po krótkiej wędrówce pojawi się kolejny portal (#17), z którego wyskoczy przeciwnik. Załatw go. Zanim skręcisz w prawo, możesz skorzystać z wrót, aby dostać się na platformę z punktem leczniczym. Pole siłowe blokujące dalszą drogę dezaktywuje się za pomocą przycisku. Pozbieraj amunicję do karabinu i skocz na dół.

2 - [Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Poczekaj, aż w okolicy pojawi się jajo, a następnie wepchnij je do dziury (#18), zablokowanej przez zieloną błonę - [Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Poczekaj, aż w okolicy pojawi się jajo, a następnie wepchnij je do dziury (#18), zablokowanej przez zieloną błonę. Cofnij się do tyłu i kilkukrotnie strzel w kokon. Wybuch otworzy Ci przejście w podłodze, z którego oczywiście skorzystaj.

Po chwili znajdziesz się w dużej sali (#19). Rozpraw się z wrogami i skręć w prawo do drzwi. Jeden z jeńców będzie walił tu rękoma w zabarykadowane wrota. Na lewo od niego zlokalizowana jest szafka (#20) - tego typu skrytki spotkasz podczas zmagań wielokrotnie. W środku znajduje się amunicja do Twojego nowego nabytku.

3 - [Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Wróć się do dużej sali i skocz w dół (#21) - [Solucja] Downward Spiral cz.1 | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie