Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] The Dark Harvest | Prey Poradnik Prey (2006)

Portal przeniósł Cię w okolice kryjówki ruchu oporu. Jen zajmie się ranną przywódczynią rebeliantów (#253), natomiast na Twoje barki spadnie obowiązek eksterminacji nadciągających wrogów. Pierwsi przeciwnicy zawitają już po kilkudziesięciu sekundach - przebiją się do pomieszczenia przez dziurę w ścianie (#254).

1 - [Solucja] The Dark Harvest | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Zabij łowców i skorzystaj z utworzonego przed chwilą przejścia - [Solucja] The Dark Harvest | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Zabij łowców i skorzystaj z utworzonego przed chwilą przejścia. Idź przed siebie, unikając kontaktu z wystającymi z podłogi mackami. Na końcu korytarza przeciwnicy otworzą właz (#255) - zostaniesz zaatakowany przez zmutowane psy.

2 - [Solucja] The Dark Harvest | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Idź cały czas przed siebie, eksterminując kolejnych wrogów - [Solucja] The Dark Harvest | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Idź cały czas przed siebie, eksterminując kolejnych wrogów. Po krótkiej wędrówce połączonej z wymianą ognia, trafisz do olbrzymiej sali. Skocz w dół ze zerwanej platformy (#256) i wyeliminuj kilku wrogów błąkających się w najbliższej okolicy. Chwilę później otworzy się portal, z którego wyskoczy kolejno dwóch Centurionów (#257).

3 - [Solucja] The Dark Harvest | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Nie musisz obawiać się tego starcia - [Solucja] The Dark Harvest | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Nie musisz obawiać się tego starcia. Po pierwsze, jesteś nieśmiertelny i po całkowitej stracie energii życiowej, bez problemu powrócisz do walki. Po drugie, ogromne stwory nie są tak wytrzymałe, jak można byłoby się spodziewać. Wystarczy kilka cennych uderzeń granatnika, aby na zawsze pozbyć się zagrożenia. Pokonawszy Centurionów, będziesz musiał uporać się jeszcze z kilkoma łowcami, ale oni również nie stanowią większego problemu.

Po walce będziesz świadkiem kolejnego porwania Jen, otworzy się również duży portal (#258). Zanim z niego skorzystasz, uzupełnij siły witalne z licznych punktów odnowy energii i pozbieraj walającą się tu i ówdzie amunicję.