Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prey (2006) - poradnik do gry

Prey (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Rites of Passage | Prey Poradnik Prey (2006)

Akcja tego rozdziału rozpoczyna się na ziemi opanowanej przez Twoich przodków. Poczekaj, aż Enisi skończy przemowę i podejdź do zamurowanego przejścia. Zauważ, że tuż obok niego pojawił się duch sokoła Talona (#37). Od tej pory będzie Cię on prowadził, wskazując dalszą drogę.

1 - [Solucja] Rites of Passage | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Podążając za ptakiem dotrzesz do ogniska, obok którego znajdzie się również Twój dziadek (#38), zamordowany na statku obcych - [Solucja] Rites of Passage | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Podążając za ptakiem dotrzesz do ogniska, obok którego znajdzie się również Twój dziadek (#38), zamordowany na statku obcych. Wysłuchaj starca i skieruj się do kamiennych wrót (#39). Po chwili głaz przesunie się, a Ty będziesz mógł wkroczyć do jaskini.

2 - [Solucja] Rites of Passage | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Enisi wyjawi Ci, że możesz już opuszczać swoje ciało i poruszać się po planszy w postaci ciała astralnego - [Solucja] Rites of Passage | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Enisi wyjawi Ci, że możesz już opuszczać swoje ciało i poruszać się po planszy w postaci ciała astralnego. Duchowa forma pozwoli Ci przejść przez ogień (#40) bez szwanku. Po drugiej stronie jaskini dotknij kamiennego słupka (#41) i powróć do postaci Tommy'ego. Dziadek wygłosi monolog, a chwilę później otworzy się przejście do kolejnej części kompleksu.

3 - [Solucja] Rites of Passage | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry
Na środku pomieszczenia znajduje się łuk - [Solucja] Rites of Passage | Prey - Prey (2006) - poradnik do gry

Na środku pomieszczenia znajduje się łuk. Aby go zabrać z sobą musisz opuścić ciało Tommy'ego i przejść przez ogień (#42). Tak uzbrojony powrócisz na pokład statku kosmicznego.