Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

"Follow Freeman!" (5) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Znajdziesz się w tunelu. Po zabiciu strażnika i ruszeniu do przodu, za Tobą pojawi się Strider (#301). Nie ma sensu walczyć, biegnij przed siebie i ukryj się w budynku z dziurą w ścianie (#302). Tutaj pokonaj kilku Overwatchów i skieruj się do drzwi.

Po wyjściu na pierwsze piętro załatw strażników i znajdź alternatywny sposób na dostanie się wyżej (#303). Niestety Strider nie da Ci spokoju. Przyglądnij się zrujnowanej konstrukcji powyżej (#304). Musisz wyjść na górę i poruszając się po belkach, dostać do klatki schodowej. Znajdziesz tu ukrytą skrzynię z rakietami, która raz na zawsze pozwoli Ci się pozbyć kłopotliwego robota.

1 - Follow Freeman! (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Follow Freeman! (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Follow Freeman! (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Przedostań się do pobliskiego budynku i skocz w dół przez wyrwę w podłodze - Follow Freeman! (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Przedostań się do pobliskiego budynku i skocz w dół przez wyrwę w podłodze. Po rozwaleniu desek blokujących przejście spotkasz pierwszego sojusznika. Wkrótce również inni rebelianci przyłączą się do sprawy, co z pewnością docenisz, biorąc pod uwagę, ilu przeciwników stanie na Twojej drodze. Po opuszczeniu podziemnego parkingu pojawią się Stridery. Nie wdawaj się w walkę tylko biegnij przed siebie i wskocz na teren kolejnego parkingu.

Załatw wszystkich żołnierzy i pędź przed siebie. Po krótkiej wędrówce znajdziesz się w zrujnowanej części budynku. Rozpęta się tu prawdziwe piekło. Nie dość, że wśród gruzów usadowiło się mnóstwo przeciwników, to jeszcze chodzący w okolicy Strider da się we znaki. Musisz cierpliwie czekać aż robot tak zdewastuje dom, że możliwe stanie się przejście do kolejnej sekcji. Biorąc pod uwagę, że walka będzie wręcz mordercza, musisz się nieźle napocić aby przeżyć do czasu stworzenia nowych lokacji.

4 - Follow Freeman! (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
W końcu dostaniesz się na sam szczyt zrujnowanej budowli - Follow Freeman! (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

W końcu dostaniesz się na sam szczyt zrujnowanej budowli. Tutaj znajdziesz skrzynię z rakietami (#305), która pozwoli Ci wyeliminować oba roboty. Na końcu chwyć za kuszę i pozbądź się strażników, ostrzeliwujących Cię cały czas z pobliskich kamienic. Gdy wokół zapadnie cisza, skieruj się po belkach (#306) do krawędzi domu i skocz na dół. Wyeliminuj pozostałych przy życiu strażników i poczekaj, aż czworonożny przyjaciel Alyx przygotuje "wejście" do cytadeli.