Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Kiedy pozbędziesz się zagrożenia, wymiń rozbity kuter, znajdź czerwony kontener i przedostań się pieszo przez małą wnękę (#81). Jeśli wejdziesz do metalowej skrzyni od tyłu, zobaczysz że koło wejścia znajdują się dwie beczki. Rozwal je, wracaj do skutera i wpłyń przez kontener do środka. Objedź dookoła cały kompleks i za pomocą skoczni (#82) dostań się do kolejnego tunelu.

1 - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Po krótkiej eskapadzie znajdziesz się na rozległym terytorium, gdzie do walki stanie kolejny śmigłowiec (#83) - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Po krótkiej eskapadzie znajdziesz się na rozległym terytorium, gdzie do walki stanie kolejny śmigłowiec (#83). Tym razem to nie przelewki, pilot posiada niezłe uzbrojenie (duża liczba bomb), w dodatku po powierzchni pływają beczki, mogące zwiększyć obrażenia. Ten helikopter wytrzymuje znacznie więcej pocisków niż poprzednie, dlatego walka będzie zdecydowanie dłuższa. Taktyka jest prosta, wal do upadłego, wykorzystując czas przeładowania broni na uniki. Kiedy wreszcie maszyna będzie wspomnieniem, podpłyń do tamy (#84), wejdź po drabinie na wieżyczkę znajdującą się tuż obok i odkręć zawór (#85). Wracaj na dół, wsiądź do skutera i przedostań się na drugą stronę zapory.

4 - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Wjedź po pomoście (#86) na górę i zatrzymaj się w okolicy czerwonego budynku - Water Hazard (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Wjedź po pomoście (#86) na górę i zatrzymaj się w okolicy czerwonego budynku. W tym ostatnim znajdziesz dużą ilość amunicji. Kiedy już się zaopatrzysz, obejdź dom dookoła i skieruj się do kolejnego pomostu. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do budki kontrolnej (#87), w której znajdziesz dwa wyłączniki (jeden z nich jest uszkodzony), otwierające komory w tamie. Użyj sprawnej dźwigni i wracaj do skutera. Płyń w pobliże otwartej części olbrzymiej zapory (#88), podstaw skuter obok luki i wdrapując się na maszynę, przedostań się na drugą stronę.