Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Korzystając z łomu utoruj sobie drogę poprzez złomowisko. Na końcu drogi czekać Cię będzie mała wymiana ognia ze strażnikami. Aby uniknąć strzałów z karabinu, wejdź do czerwonego tunelu (#25) i posuwaj się naprzód. Pozbieraj przedmioty, wysłuchaj transmisji radiowej i wejdź po drabinie na górę. Zabicie strażnika okupującego działko da Ci potężny argument w walce z nadciągającymi zewsząd wrogami (#26). Kiedy pozbędziesz się zagrożenia, skieruj się w dalszą drogą, idąc po gzymsie z prawej strony.

1 - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

2 - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

3 - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Omijając zagrożenie ze strony wijących się pod sufitem potworów, przedostań się przez rozrzucone tu i ówdzie rupiecie - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Omijając zagrożenie ze strony wijących się pod sufitem potworów, przedostań się przez rozrzucone tu i ówdzie rupiecie. Na końcu drogi znajdziesz tunel, który pozwoli Ci przedostać się do kolejnej części kompleksu. Tutaj cierpliwie poczekaj, aż strażnicy zrzucą z góry beczki i zanurkuj unikając tym samym rozległych wybuchów. Kiedy wypłyniesz na powierzchnię zobaczysz, że pręty blokujące niegdyś kolejny tunel, pozwolą Ci ruszyć w dalszą drogę.

Po wydostaniu się na świeże powietrze, zabij wszystkich strażników strzelających do Ciebie z góry i wysadź w powietrze zaporę utworzoną z desek (#27). Przejdź przez zasypany tunel i podążaj przed siebie.

Unikając spadających z góry beczek (w razie potrzeby zanurkuj), przedostań się do drabiny. (#28) Tutaj musisz wejść na drewniane pomosty i skacząc po nich, skorzystać z tunelu (#29). W następnym pomieszczeniu zobaczysz kłodę umieszczoną na betonowym kręgu (#30). Pozbieraj walające się tu i ówdzie cegły, połóż je na przeciwległym (początkowo położonym wyżej) krańcu deski, dzięki czemu stworzysz przeciwwagę i bez problemu dostaniesz się na kolejną platformę.

4 - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Tuż po wyjściu na otwartą przestrzeń pojawi się wrogi śmigłowiec - Route Kanal (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Tuż po wyjściu na otwartą przestrzeń pojawi się wrogi śmigłowiec. Biegnij przed siebie, znajdź niebieskie drzwi (#31) i uważając aby zbytnio nie oberwać, wciśnij się w nowoodkryty korytarz. Tuż obok pierwszej kraty znajduje się drabina (#32). Na dole znajdziesz apteczkę oraz trochę amunicji. Wracaj na górę i idź przed siebie. Jeśli potrzebujesz jeszcze apteczek, zlokalizujesz dwie w tunelu po lewej stronie.