Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Gdy statek zamieni się w pył, zejdź na dół do piwnicy. Po wysłuchaniu pułkownika, udaj się do samochodu i ruszaj przed siebie. Kiedy asfaltowa droga skończy się, zjedź w dół pomiędzy skałami. Uważając aby nie ugrzęznąć w wodzie, przejedź pod mostem i zatrzymaj się dopiero w okolicach mola (#129). Uruchom urządzenie sejsmiczne, co nieco złagodzi ataki miejscowych okazów fauny i wejdź na molo eksterminując strażników.

1 - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Obejdź dookoła biały domek i wejdź po drabinie na górę (#130) - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Obejdź dookoła biały domek i wejdź po drabinie na górę (#130). Kieruj się w pobliże dźwigu (#131), na szczycie którego siedzi upierdliwy strażnik. Gdy już się go pozbędziesz, wdrap się na górę. Po wejściu do kabiny automatycznie obejmiesz kontrolę nad dźwigiem. Twoim zadaniem jest przenieść za pomocą magnesu samochód (#132) z plaży na dok, do którego dostępu broni zwodzony most. Sterowanie ramieniem dźwigu nie jest specjalnie trudne, chociaż wysięgnik może okazać się za krótki aby prawidłowo złapać pojazd. Jeśli tak się stanie, konieczne będzie zejście na plażę i podjechanie wozem pod wiszący magnes.

Kiedy postawisz bezpiecznie samochód po drugiej stronie, pojawią się strażnicy (#133). Zabij ich używając pistoletu Magnum (ma duży zasięg i jest wyjątkowo celny) a następnie uderz magnesem dźwigu w zwodzony most. Kiedy przeprawa będzie gotowa, udaj się na drugą stronę doku. Wsiądź do auta i wjedź do olbrzymiego hangaru. Po załatwieniu wrogów, skieruj się do budki i przełącz dźwignię (#134), co pozwoli otworzyć drzwi. Nie pozostaje Ci nic innego jak ponownie zasiąść za kierownicą.

4 - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Wjedź do kolejnego hangaru, rozbij szybę (#135) i wyskocz przez sporych rozmiarów otwór - Highway 17 (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Wjedź do kolejnego hangaru, rozbij szybę (#135) i wyskocz przez sporych rozmiarów otwór. Tutaj też znajdziesz właściwą drogę. Po wjechaniu na most pojawi się kolejna kanonierka. Z racji tego, że w chwili obecnej nie jesteś w stanie jej zagrozić, rozpędź się (używając turbodoładowania) i przeskocz rozpadlinę w drodze. Po udanym skoku, jedź cały czas przed siebie i zatrzymaj się dopiero na przymusowej blokadzie, złożonej z wraków aut (#136).