Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Podbiegnij szybko do jednego ze stanowisk karabinów maszynowych i zacznij ostrzeliwać pojawiające się zewsząd latające piły oraz strażników. Nieustanny atak może doprowadzić do frustracji, ale jeśli trzymasz rękę na pulsie i sprawnie koncentrujesz ogień na kolejnych przeciwnikach, poradzisz sobie bez problemu. Gdy medyk wysadzi w powietrze część ulicy, wycofaj się do tyłu i pozwól opatrzyć rany swoim kompanom (o ile któryś z nich pozostał jeszcze przy życiu).

1 - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
W tej części tunelu znajdują się drzwi, ale są zablokowane od drugiej strony - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

W tej części tunelu znajdują się drzwi, ale są zablokowane od drugiej strony. Znajdź małą szczelinę, która pozwoli Ci się przedostać na drugą stronę (#241). Znajduje się tu cała masa odpadów radioaktywnych. Skocz na czerwony samochód (#242) i niemal natychmiast skieruj się na pływające w zielonej breji pudła. Wskoczywszy na ciężarówkę, wyciągnij za pomocą Gravity Gun drewniane koło i połóż je w ściekach. Przekładając na zmianę jedno z pudeł i koło, posuwaj się naprzód aż dotrzesz na stały ląd. Tutaj też zostaniesz zaatakowany przez kilku truposzy. Gdy pozbędziesz się przeciwników, rozpocznij drugi etap poruszania się w radioaktywnej breji.

Gdy dostaniesz się na drugi koniec tunelu, skocz w kierunku białego samochodu (#243) i wyjdź do góry po rurach. Jest tu kanał wentylacyjny, z którego skorzystaj. Idź przed siebie. Na końcu korytarza znajdują się drzwi, które otwórz. Z drużyną w komplecie skierujcie się do góry. Po wyjściu na zewnątrz, uważaj na rakietę zawierającą kraby. Idź jedyną dostępną drogą i wejdź do kolejnego budynku. Zwiedziwszy wszystkie pokoje, dojdziesz do pomieszczenia z wyrwą w podłodze (#244). Skocz w dół i wydostań się na zewnątrz.

Wejdź do kolejnego domu. Klatka schodowa okupowana jest przez żołnierzy wroga, dlatego też czeka Cię mała wymiana ognia. Na strychu znajdziesz wyrwę w podłodze (#245), która pozwoli Ci zejść niżej. Zabij strażnika i poczekaj, aż Twój sojusznik po drugiej stronie ulicy opuści most (#246). Idź przed siebie jedyną dostępną drogą.

4 - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
W pomieszczeniu z krabami skocz przez dziurę w podłodze (#247), piętro niżej skorzystaj z kolejnej i w końcu zejdź na sam dół - Anticitizen One (3) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

W pomieszczeniu z krabami skocz przez dziurę w podłodze (#247), piętro niżej skorzystaj z kolejnej i w końcu zejdź na sam dół. Pokonaj przeciwników i wyjdź na zewnątrz. Na dziedzińcu znajduje się kilka min, które mogą unicestwić całą Twoją drużynę, dlatego zajmij się nimi w pierwszej kolejności. Gdy okolica będzie "czysta", wejdź do zrujnowanego budynku i po zgliszczach skieruj się do góry (#248).