Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Zaraz za pierwszym zakrętem będziesz świadkiem sceny, w której dwoje ludzi ma problemy ze strażnikami (#17). Spacyfikuj ich za pomocą łomu - otrzymasz pistolet. Rozwal deski blokujące drogę i biegnij po schodach na górę. Po chwili znajdziesz się na zewnątrz. Poczekaj aż nadjedzie pociąg (#18). Skacząc po wagonach przedostaniesz się na drugą stronę. W tym samym momencie pojawią się strażnicy. Jeśli zależy Ci na amunicji do pistoletu, wróć się i zabij ich.

1 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Wejdź do zrujnowanego domu, uprzednio demolując zabite deskami przejście (#19) - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Wejdź do zrujnowanego domu, uprzednio demolując zabite deskami przejście (#19). Obejdź kompleks dookoła i przedostań się do dalszej części etapu po wygiętej siatce (#20). Uważaj na strażników, którzy będą próbowali Cię zabić z przeciwległych platform. Na końcu drogi znajdziesz tunel wentylacyjny (#21) - oczywiście, skorzystaj z niego.

Skocz w dół w kierunku szyn i szybko dostań się w kierunku schodów (#22), gdyż zaraz pojawi się tu pociąg. Skorzystaj z nowego korytarza i idź przed siebie eksterminując wrogów. Po dotarciu do kolejnego odcinka torów, znajdź małe przejście prowadzące do niskiego budynku. Tutaj skocz do wody (#23) i korzystając z tego, że wszystkie pręty są wygięte, płyń przed siebie. Wejdź po drabinie na czerwony wagon (#24) i skocz przez otwór w dachu do jego środka. Po krótkiej pogadance z lokalnym ruchem oporu, mężczyzna otworzy przejście.

4 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
7 - Route Kanal (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry