Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

"A Red Letter Day" | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Idź za Alyx. Po krótkiej wędrówce dotrzecie do laboratorium (#9), gdzie będziesz świadkiem pogawędki pomiędzy Twoimi niedoszłymi wybawcami: doktorem Kleinerem, Alyx i Barney'em. Gdy ten ostatni otworzy komorę z kombinezonem (#10), ubierz go i zgodnie z zaleceniami naukowca, naładuj go za pomocą wiszącej nieopodal na ścianie maszynerii (#11). Poczekaj, aż Kleiner otworzy przejście do pokoju z teleporterem i wejdź do środka.

1 - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Po chwili Alyx znajdzie się w komorze teleportera, ale na skutek małej awarii nie będzie mogła przenieść się w bezpieczne miejsce - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Po chwili Alyx znajdzie się w komorze teleportera, ale na skutek małej awarii nie będzie mogła przenieść się w bezpieczne miejsce. Włóż kabel z powrotem na swoje miejsce i przełącz znajdującą się obok dźwignię (#12). Kiedy kobieta opuści laboratorium, zajmij jej miejsce w komorze.

Niestety, tym razem teleportacja nie zakończy się sukcesem. Zwiedziwszy kilka miejsc, wylądujesz tuż za laboratorium. Zejdź na dół i znajdź przejście obok olbrzymich generatorów. Idź przed siebie do momentu w którym nie usłyszysz znajomego głosu Barney'a. Poczciwiec zrzuci Ci nieoceniony łom, który będzie Ci towarzyszył do końca zmagań. O cudownych właściwościach tego narzędzia przekonasz się już zresztą po chwili, kiedy przyjdzie Ci rozwalić deski blokujące przejście przez drzwi (#13).

4 - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Idź przed siebie i przedostań się tunelem w okolice stacji kolejowej (#14) - A Red Letter Day | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Idź przed siebie i przedostań się tunelem w okolice stacji kolejowej (#14). Po upadku na ziemię skręć w lewo i wpakuj się do otwartego wagonu (#15 - uważaj na strzelających zewsząd strażników). Rozwal łomem wszystkie blokujące drogę pudła i skorzystaj z drzwi po drugiej stronie. Uciekając przed jadącym pociągiem, biegnij przed siebie i skręć w lewo. Znajdziesz tu kolejny otwarty wagon (#16) a w nim drabinę prowadzącą na dach. Dwa szybkie skoki w kierunku siatki pozwolą Ci bezpiecznie opuścić teren kolei. Zniszcz deski blokujące przejście na wprost i skorzystaj ze znajdującego się nieopodal korytarza.