Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Point Insertion | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Poczekaj cierpliwie, aż pociąg zatrzyma się na stacji. Gdy Twoi współpasażerowie opuszczą wagon, udaj się za nimi. Po dotarciu do klatki, stań w kolejce i wymijając strażników (#1), udaj się przez jedyne dostępne przejście. Gdy klatka zostanie zamknięta, pojawi się kolejny strażnik (#2), który każe Ci iść za sobą do pokoju ochrony. Po chwili okaże się, że pod maską ukrywa się Barney z Black Mesa, chcący Ci pomóc w dalszych działaniach.

1 - Point Insertion | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Point Insertion | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Point Insertion | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Gdy zrobi się gorąco, Barney wpuści Cię do małego magazynu (#3) - Point Insertion | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Gdy zrobi się gorąco, Barney wpuści Cię do małego magazynu (#3). Wejdź po drabinie na wyższy poziom, podnieś jedną z drewnianych skrzyń, postaw ją pod oknem i za pomocą dwóch skoków wydostań się na zewnątrz. Skorzystaj z uchylonych drzwi i wejdź do kolejnego pomieszczenia.

Wejdź po schodach na górę, znajdziesz się w kolejnej części kompleksu. Na dalszej drodze stanie Ci strażnik (#4), który zażąda abyś podniósł niebieską puszkę z podłogi i wrzucił ją do śmieci - co też niezwłocznie uczyń. Po tej prostej czynności, będziesz mógł ruszyć w dalszą drogę. Podążaj cały czas przed siebie aż znajdziesz się na zewnątrz.

Skręć w prawo (#5) i odnajdź mały zaułek. Tutaj wskocz na śmietnik i dostań się za pomocą drabiny (#6) na położoną wyżej platformę. Tam przejdź na drugą stronę siatki, skocz w dół i idź jedyną, dostępną drogą w prawo. Za zjeżdżalnią znajduje się wejście do kolejnego budynku.

4 - Point Insertion | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Otwórz drzwi i skieruj się po schodach na górę - Point Insertion | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Zostało jeszcze 39% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie