Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Gdy pierwsza fala przeciwników będzie martwa, znajdź wejście do budynku po lewej (#233) i ruszaj przed siebie (strzelanie do kolejnych strażników nie ma sensu, gdyż ciągle będą pojawiać się nowi).

1 - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Po wyjściu na samą górę, skocz piętro niżej przez dużą wyrwę w podłodze (#234) - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Po wyjściu na samą górę, skocz piętro niżej przez dużą wyrwę w podłodze (#234). Znajdziesz się wewnątrz barykady przygotowanej przez obcych. Skieruj się na schody (#235) i po platformie przedostań się do budynku, z którego niegdyś wychodzili strażnicy. Znajdź klatkę schodową i schodząc w dół, piętro po piętrze, oczyszczaj dom z wrogich żołnierzy. Na parterze, oprócz zwykłych strażników pojawią się również latające piły, dlatego lepiej żebyś nie wystawiał członków drużyny naprzód.

W piwnicy znajdują się trzy karabiny maszynowe (jeden ukryty za załomem), które przewróć przy pomocy Gravity Gun. Przejdź przez rozbitą ścianę (#236) i skieruj się po schodach na zewnątrz, omijając na razie długi korytarz. Zobaczysz tutaj trzy skrzynki ukryte za metalowymi prętami (#237). Jeśli wrzucisz granat, pudła rozwalą się ujawniając amunicję. Przedmioty można bez problemu przeciągnąć przez kraty.

4 - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Wracaj do piwnicy, skieruj się do ciemnego korytarza i zejdź po schodach na dół, do tunelu (#238) - Anticitizen One (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Wracaj do piwnicy, skieruj się do ciemnego korytarza i zejdź po schodach na dół, do tunelu (#238). Po chwili natkniesz się na latające piły - z pomocą przyjdą kompani, którzy skupią ogień na przeciwnikach. Krótka wędrówka tunelem zaowocuje kolejnym atakiem Manhacków. Tym razem nie wdawaj się w walkę tylko pędź do przodu, wołając za sobą członków drużyny. Jeśli będziesz bawił się z latającymi piłami nad odkrytą częścią tunelu, szybko przekonasz się, że ataki będą powtarzać się w nieskończoność.

Biegnij do złomowiska samochodów, obejdź dookoła cysternę i rozwal kłódkę na drzwiach (#239) prowadzących do kolejnej części tunelu. Tutaj musisz pokonać kilku strażników, kryjących się w ciemnościach. Staraj się mocno wyjść do przodu, jako że wrogowie używać będą karabinów maszynowych, zdolnych załatwić Twoich kompanów w mgnieniu oka. Wśród gruzów usłyszysz głos kolejnego medyka (#240), który oznajmi, że za minutę wysadzi przejście.