Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Stojąc na dachu wyeliminuj wszystkich widocznych Overwatchów i opuść za pomocą dźwigni most (#249). Wejdź do budynku i skocz w dół, przez dziurę w podłodze. W środku rozegra się prawdziwe piekło, strażnicy są niemal wszędzie. Znajdź schody i wyjdź piętro wyżej. Tutaj musisz odszukać wyrwę w podłodze, która pozwoli Ci wejść do kolejnej części budynku. Idź cały czas przed siebie, eksterminując zarówno truposzy jak i wrogich żołnierzy.

1 - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Po znalezieniu kolejnej dziury w podłodze (#250), obejdź ją dookoła i rzuć granatem w kierunku dwóch stacjonarnych karabinów maszynowych - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Po znalezieniu kolejnej dziury w podłodze (#250), obejdź ją dookoła i rzuć granatem w kierunku dwóch stacjonarnych karabinów maszynowych. Kiedy zagrożenie minie, skocz w dół. W razie potrzeby uzupełnij energię w kombinezonie za pomocą wiszących na ścianie urządzeń. W pewnym momencie drzwi wybuchną i do środka wpadnie Alyx.

Rozpocznie się rzeź niewiniątek. Atakuj wszystkich strażników jakich napotkasz na swojej drodze. W końcu dotrzecie do centrum dowodzenia. Alyx wybierze jedne drzwi (#251), Ty stań przy drugich. Zabij wszystkich wrogów. Dziewczyna będzie forsować plan polegający na unicestwieniu generatorów znajdujących się na zewnątrz. Z racji tego, że i tak nie masz nic do gadania, zgadzasz się z dziką rozkoszą.

Po otwarciu drzwi kieruj się do wyjścia, na plac (#252). Zabij strażników i poczekaj na Alyx, która wejdzie do budki (#253) i rozpocznie wykonywanie swojej pracy. Przez ten czas nie będziesz narzekał na brak wrażeń. Niemal co kilkanaście sekund pojawia się nowa grupa wrogów, bądź to z lewej, bądź z prawej strony. Kontroluj cały czas dziewczynę. Jeśli coś jej się stanie, misja zakończy się niepowodzeniem.

4 - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Gdy Alyx upora się z generatorem, podejdź do urządzenia stojącego za nią (#254) i strzel z Gravity Gun - Anticitizen One (5) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Gdy Alyx upora się z generatorem, podejdź do urządzenia stojącego za nią (#254) i strzel z Gravity Gun. Uciekaj przez otwartą bramę i poczekaj, aż dziewczyna zamknie ją za Tobą. Niestety, most został wysadzony w powietrze i nie można przejść na drugą stronę. Poczekaj, aż Alyx wdrapie się na pobliski budynek (#255) i wypatrzy nową drogę.

Znów zostałeś sam. Skieruj się w lewo i skocz na przyczepę (#256). Na wprost zobaczysz wejście do kanałów. Po otwarciu bramy na końcu korytarza skocz na dół.