Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Po krótkiej przejażdżce ciemnym tunelem natkniesz się na blokadę (#151) złożoną z wraków samochodów. Z prawej strony znajduje się wejście do pomieszczenia (rozbita kratka wentylacyjna), w którym leży trochę amunicji. Po bliższej eksploracji złomu zagradzającego drogę, wyskoczy na Ciebie horda potworów. Zabij wszystko co się rusza, "poukładaj" pod ścianą samochody przy pomocy Gravity Gun i wskakuj za kierownicę swojego pojazdu.

1 - Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Podążaj jedyną dostępną drogą, aż napotkasz duży dom (#152), chroniony przez kilku strażników - Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Podążaj jedyną dostępną drogą, aż napotkasz duży dom (#152), chroniony przez kilku strażników. Do środka można dostać się przez wyrwę w ścianie na tyłach budynku, znajdziesz tu kilka użytecznych przedmiotów. Na ostatnim piętrze zostaniesz zaatakowany przez kilka samonaprowadzających się min (tych samych, które niegdyś przylepiały Ci się do auta). Możesz pozbyć się zagrożenia łapiąc je i wyrzucając do wody. Gdy już załatwisz wszystkie formalności, wsiadaj do samochodu i udaj się w dalszą drogę.

Po chwili dotrzesz do małej placówki strażniczej (#153), w której będziesz musiał pozbyć się kilku Overwatchów oraz znanych Ci już min. Eksploracja pobliskich budynków zaowocuje kolejną porcją apteczek i amunicji.

2 - Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
4 - Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Następna blokada złożona jest z ciężarówek, ale można je ominąć, sprytnie wjeżdżając na skarpę po prawej stronie - Sandtraps (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Następna blokada złożona jest z ciężarówek, ale można je ominąć, sprytnie wjeżdżając na skarpę po prawej stronie. Po wejściu na teren małej bazy (#154) zobaczysz zamkniętą bramę oraz statki transportowe wroga, z których wyskoczą żołnierze. Zabij wszystko co się rusza.

Aby otworzyć bramę będziesz potrzebować dwóch baterii. Pierwsza z nich znajduje się w pod maską niebieskiego samochodu (#155), który stoi na lewo od czerwonego budynku. Wyciągnąwszy ją, zanieś akumulator do domu i wciśnij w wolne miejsce. Druga bateria znajduje się pod wanną (#156). Użycie Gravity Gun jak najbardziej wskazane. Gdy brama zostanie otwarta, wsiadaj do pojazdu i ruszaj w dalszą drogę.