Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Po krótkiej wędrówce spotkasz Alyx. Poczekaj, aż otworzy drzwi (#203) i posłusznie udaj się za nią. Wjeżdżając windą na górę, przygotuj się na wymianę ognia ze strażnikami. Dziewczyna włamie się do systemu (#204), co pozwoli zlokalizować jej ojca. U góry po raz kolejny spotkacie się z Overwatchami - pozwól aby to Alex przyjmowała na siebie pierwsze ataki.

1 - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
W następnym pomieszczeniu spotkacie się z Elim (#205) - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

W następnym pomieszczeniu spotkacie się z Elim (#205). Po krótkiej rozmowie dziewczyna postanawia uwolnić staruszka. Alyx otworzy Ci kolejne drzwi i zostawi na pastwę losu. Usuń pudła (#206) zagradzające drogę i przejdź do kolejnego pomieszczenia. Poczekaj, aż Alyx otworzy kratę i skręć w prawo. Następne przejście jest zablokowane, dziewczyna poleci Ci udanie się do pokoju, tuż obok pierwszej kraty.

Za pomocą Gravity Gun przesuń półki (#207) i wejdź do tunelu wentylacyjnego. Na jego końcu czeka chytrze umieszczona, laserowa mina. Rzuć granat, wycofaj się do tyłu po czym zejdź na dół. Kiedy Alyx otworzy kratę, idź przed siebie jedyną dostępną drogą. Po chwili pojawi się duża liczba strażników, w dodatku będziesz musiał pozbyć się dwóch stacjonarnych karabinów maszynowych. Idź przed siebie.

4 - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Po dotarciu do pola siłowego, zobaczysz upragnioną wtyczkę (#208), ale Gravity Gun nie pomoże Ci w tym wypadku - Entanglement (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Po dotarciu do pola siłowego, zobaczysz upragnioną wtyczkę (#208), ale Gravity Gun nie pomoże Ci w tym wypadku. Musisz wrzucić granat do tego pomieszczenia, wybuch załatwi resztę (stań z lewej strony pola siłowego i skieruj pocisk przez drzwi). W kolejnym korytarzu pozbądź się trzech karabinów maszynowych: pierwszy z nich można wywrócić za pomocą Gravity Gun, dwa kolejne będą wymagały użycia granatu. Przejdź przez małe drzwi po lewej i ruszaj w dalszą drogę.

Za zakrętem znajduje się małe pomieszczenie kontrolne (#209). Zabij strażników i otwórz szafę z karabinami maszynowymi (#210). Rozstaw je przy obu wejściach do pokoju, tak, aby kontrolowały z dwóch stron pole siłowe. To właśnie stamtąd będą wychodzić żołnierze wroga.

Chociaż działka powinny sobie poradzić z najazdem przeciwnika, lepiej kontroluj sytuację i w razie potrzeby eliminuj żołnierzy. Pamiętaj, że karabin maszynowy może być w łatwy sposób wywrócony. Kiedy tak się stanie, postaw go na miejsce.