Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

"Follow Freeman!" (2) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Na drugim końcu pomieszczenia znajdziesz Barney'a. Schyl się za kawałkiem muru i pozbądź się ostatniego snajpera (#277), również gnieżdżącego się w oknie pobliskiego budynku. Skierujecie się na dół (po drodze nie omieszkaj uzupełnić granatów).

Rozwal miny i wejdź do kolejnego budynku (#278). Krótki spacer korytarzem i znajdziecie się na małym dziedzińcu. Wychodzących strażników oraz stacjonarny karabin maszynowy załatwisz za pomocą stojących nieopodal beczek. W tym samym momencie dołączą do Ciebie nowi kompani i razem wejdziecie do następnej kamienicy.

1 - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Po wyjściu na górę poczekaj aż Barney otworzy drzwi i ruszaj przed siebie - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Po wyjściu na górę poczekaj aż Barney otworzy drzwi i ruszaj przed siebie. Na końcu klatki schodowej czeka stacjonarne działko oraz miny. Niebezpieczeństw pozbędziesz się za pomocą Gravity Guna.

Plac przed domem będzie prawdziwym testem Twojej sprawności, jako że obcy będą atakować z nieba za pomocą destrukcyjnego promienia. Na końcu drogi znajduje się mały budynek (#279) a w nim strażnicy. Zabij wrogów i wyjdź drugimi drzwiami, dostaniesz się na główny dziedziniec atakowanej posiadłości. Krótki rajd połączony z eksterminacją Overwatchów zaowocuje dotarciem do kolejnego budynku. Rozwal kłódkę i uwolnij z więzienia nowych kompanów (#280).

Przed budynkiem banku pojawią się żołnierze wroga. Zabij ich wszystkich a następnie skieruj się do pola siłowego po prawej stronie (#281). Wyciąg wtyczkę za pomocą Gravity Gun i wejdź przez drzwi do środka. Gdy przejdziesz przez laserowe promienie (#282), pojawi się działko. Celnie umieszczony granat załatwi problem. Barney otworzy drzwi.

4 - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
W holu znajdź drzwi chronione przez kolejne czujniki (#283) i pozbądź się jak najszybciej działka - Follow Freeman! (2) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

W holu znajdź drzwi chronione przez kolejne czujniki (#283) i pozbądź się jak najszybciej działka. Drugi karabin czeka w głębi pomieszczenia. Idź przed siebie i znajdź klatkę schodową. (#284)