Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Żeby otworzyć kolejną kratę, będziesz musiał wpierw wyciągnąć metalową belkę za pomocą Gravity Gun (#257). Po wejściu do większego korytarza, popatrz się w prawo. Wyciągnij jedną z beczek podtrzymujących rampę (#258) i wdrap się na nią. Stamtąd dostań się na rury i podążaj wprost do kanału wentylacyjnego (#259).

1 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Gdy wyjdziesz po drugiej stronie, idź przed siebie i skręć w prawo - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Gdy wyjdziesz po drugiej stronie, idź przed siebie i skręć w prawo. Na klatce schodowej (#260) rozpraw się najpierw z żołnierzami u góry a potem idź na dół. Otwórz drzwi do małego pomieszczenia i spójrz przez okno (#261). Kolejne drzwi zablokowane są przez metalową sztabę. Ściągnij ją przy pomocy Gravity Gun i wejdź do środka.

W kanale strażnicy walczą z truposzami. Poczekaj aż załatwią swoje sprawy i zejdź na dół. Skieruj się do małego otworu (#262) i znajdź drabinę, za pomocą której wyjdziesz do góry (możesz wcześniej porozglądać się po pomieszczeniu, jest tu dużo amunicji). Po krótkiej wędrówce dotrzesz do olbrzymiej hali (#263). Wejście na rury pozwoli Ci dostać się na ścieżkę a stamtąd już prosta droga do drewnianej budki (uważaj na pojawiających się u góry żołnierzy).

4 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
W środku uzupełnij energię i uruchom sporych rozmiarów dźwig za pomocą przełącznika - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

W środku uzupełnij energię i uruchom sporych rozmiarów dźwig za pomocą przełącznika. Gdy platforma zjedzie w Twoją stronę (#264), przestaw wajchę na pozycję wyjściową i jak najszybciej zamelduj się na pokładzie. Jadąc do góry uważaj na żołnierzy wroga, którzy będą próbowali zaskoczyć Cię z różnych stron.

W pobliżu znajduje się drabina (#265), z której skorzystaj. U góry przejdź po dwóch rurach (#266) na drugą stronę hali i wejdź na metalowe sklepienie trzymające windę. Jeśli przeczołgasz się pod jednym mostkiem w połowie drogi, będziesz mógł bez problemu dostać się na kolejną platformę. Idź przed siebie i znajdź kolejną drabinę (#267).

7 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
8 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
9 - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Pozbądź się wszystkich wrogów i skieruj się w okolice balkonu (#268), skąd przed chwilą atakowało Cię dwóch strażników - Anticitizen One (4) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Pozbądź się wszystkich wrogów i skieruj się w okolice balkonu (#268), skąd przed chwilą atakowało Cię dwóch strażników. Usuń minę przy pomocy Gravity Gun i zejdź na dół. Idź przed siebie.