Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Black Mesa East | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Tuż za tamą znajduje się elektrownia. Zlokalizuj drabinę (#89) i wdrap się na górę. Wejście do kompleksu położone jest za budynkiem, dlatego musisz obejść go dookoła (#90). Po przymusowym skanowaniu, miła pani doktor zaprowadzi Cię do właściwej części bazy, gdzie spotkasz się z Elim.

1 - Black Mesa East | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Black Mesa East | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Black Mesa East | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Spróbuj otworzyć którekolwiek z drzwi (#91) za pomocą przymocowanego do ściany panelu - pojawi się Alyx, nastąpi kolejna część rozmowy, po której dziewczyna zabierze Cię na test nowej broni - Gravity Gun - Black Mesa East | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Spróbuj otworzyć którekolwiek z drzwi (#91) za pomocą przymocowanego do ściany panelu - pojawi się Alyx, nastąpi kolejna część rozmowy, po której dziewczyna zabierze Cię na test nowej broni - Gravity Gun. Trening z tym ciekawym urządzeniem zostanie brutalnie przerwany przez atak obcych. Wskutek zamieszania będziesz zmuszony posłuchać Alyx i zgodnie z jej zaleceniami udać się do tunelu prowadzącego do Ravenholm (poprowadzi Cię "pies", więc z pewnością się nie zgubisz). Po zejściu na dół trafisz do starego szybu (#92). Oderwij kłódkę i skorzystaj z drabiny.