Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life 2 - poradnik do gry

Half-Life 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 poradnik Half-Life 2

Tuż po wyjściu na zewnątrz będziesz świadkiem fantastycznej bitwy z udziałem metalowego przyjaciela Alyx, który rozniesie w pył strażników. Gdy podejdziesz do bramy "pies" otworzy ją (#225), dzięki czemu będziesz mógł wejść do środka.

1 - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
2 - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
3 - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Na lewo znajdziesz wygiętą siatkę i dziurę w murze (#226) - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Na lewo znajdziesz wygiętą siatkę i dziurę w murze (#226). Wejdź do środka i przeciśnij się przez zasypany korytarz. Po wyjściu na świeże powietrze spotkasz jedną z rebeliantek a kawałek dalej - na wielkim placu - kilku kolejnych sojuszników (#227). Wszyscy zechcą Ci towarzyszyć.

Kontrola nad drużyną jest wyjątkowa prosta. Po naciśnięciu klawisza "rozkaz", żołnierze udadzą się we wskazanym przez celownik kierunku. Gdy naciśniesz ten sam klawisz dwa razy, towarzysze potulnie wrócą. Pamiętaj, że bojownicy nie są nieśmiertelni. Jeśli któryś z nich zginie, będziesz poruszać się w osłabionym składzie, do czasu napotkania innych śmiałków gotowych do walki.

W miejscu, w którym pojawią się strażnicy jest przejście do kolejnej części miasta (#228). Po chwili dotrzesz do zaułka, w którym jeden z rebeliantów poinformuje Cię o obecności min. Odsłoń dziurę zakrytą przez kawałek blachy (#229) i przyjrzyj się ładunkom na dole. Niestety, nie można ich zniszczyć konwencjonalną bronią, dlatego użyj Gravity Gun i wyrzucaj je w powietrze. Przy zetknięciu z pierwszą, lepszą przeszkodą (np. ścianą), miny wybuchną.

4 - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
5 - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
6 - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry
Zejdź na dół i ruszaj przed siebie - Anticitizen One (1) | Solucja Half-Life 2 - Half-Life 2 - poradnik do gry

Zejdź na dół i ruszaj przed siebie. Na zewnątrz zrobi się gorąco, głównie dlatego, że naprzeciwko drużyny stanie olbrzymi robot - Strider. Poczekaj aż zniknie za rogiem i pędź w górę ulicy. Tutaj skręć w zaułek, uważając cały czas, aby nie wdepnąć w którąś z min. Po chwili dotrzecie do kolejnego budynku.

Krótki spacer korytarzem i znów jesteście na świeżym powietrzu. Skieruj się pod most i znajdź wejście do budynku (#230). W piwnicy przyłączy się do Ciebie kolejny medyk. Wyjdź po schodach na górę i rozpocznij eksterminację strażników. Gdy oczyścisz cały dom, znajdź wyrwę w podłodze (#231), która pozwoli przenieść Ci się do następnej części miasta. Zanim skoczysz w dół, pozbądź się stacjonarnego karabinu maszynowego, albo za pomocą Gravity Gun albo za pomocą granatu.

Po wyjściu na ulicę, z domu na drugim końcu ulicy zaczną wysypywać się strażnicy (#232). Jest to doskonała okazja aby postrzelać z kuszy - duże zbliżenie zapewni Ci perfekcyjne trafienia.