Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Callisto Protocol: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% sekretów The Callisto Protocol poradnik, solucja

Z tej stronie poradnika dowiecie się jak długa jest gra Callisto Protocol. Informujemy o tym na ile wystarcza główna fabuła, a także jak bardzo czas rozgrywki mogą wydłużyć sekrety i znajdźki, opcjonalna eksploracja oraz zdobycie 100% trofeów.

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika znajdują się informacje na temat tego ile czasu zajmuje ukończenie gry Callisto Protocol. Omówienie zawartości gry podzieliliśmy na zaliczenie fabuły oraz zdobycie 100% sekretów i odblokowanie platyny. Może to być przydatna wiedza jeśli dążycie do przejścia Callisto Protocol w 100 procentach.

Główna fabuła

Przejście gry Callisto Protocol na normalnym poziomie trudności powinno zająć około 11-13 godzin - Callisto Protocol: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% sekretów - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Przejście gry Callisto Protocol na normalnym poziomie trudności powinno zająć około 11-13 godzin. Na kampanię w grze teoretycznie składa się tylko 7 rozdziałów (nie licząc prologu), ale każdy z nich jest długi i rozbudowany.

Na długośc gry wpływają przede wszystkim starcia z potworami. Problematyczne może okazywać się wygrywanie walk z grupami przeciwników oraz pokonywanie niektórych bossów i mini-bossów. Dużym ułatwieniem jest możliwość swobodnego regulowania poziomu trudności bez konieczności restartowania gry czy nawet powracania do ostatniego checkpointu. Możecie dzięki temu szybko ułatwić sobie bitwę, której nie możecie wygrać.

W grze nie ma żadnych dużych zagadek środowiskowych i nie musicie obawiać się tego, że mogą one spowolnić Wasze postępy.

Sekrety i znajdźki, platynowe trofeum

Callisto Protocol zawiera znajdźki i są nimi implanty - Callisto Protocol: Długość gry - czas trwania fabuły i zdobycia 100% sekretów - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Callisto Protocol zawiera znajdźki i są nimi implanty. Nie ma w grze ich zbyt wielu, ale nie wolno ich przegapiać, bo nie przewidziano opcji powtarzania ukończonych rozdziałów. Wszystkie sekrety trzeba zbierać na bieżąco.

Opcjonalna eksploracja może też prowadzić do innych odkryć, m.in. pozyskania zapasów, wartościowych obiektów do sprzedania czy schematów broni. Dokładne badanie wszystkich lokacji z gry może wydłużyć całkowity czas rozgrywki o około 2 godziny.

Komplet trofeów jest do zdobycia podczas jednego przejścia gry, ale wymaga wybrania najwyższego poziomu trudności. Może to znacząco spowolnić Wasze postępy i wydłużyć rozgrywkę o kilka godzin, bo nie będziecie jeszcze znali mechanik gry, lokacji czy zbliżających się walk. Alternatywnie możecie ukończyć kampanię dwa razy i przy drugim przejściu korzystać ze zdobytej wiedzy żeby lepiej przygotowywać się do walk.