Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Callisto Protocol: Lista wszystkich rozdziałów The Callisto Protocol poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika jest lista wszystkich rozdziałów gry Callisto Protocol dostępnych w naszej solucji. Dowiecie się też czy jest dostępna opcja powtarzania zaliczonych etapów (Chapter Select).

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2022

W grze Callisto Protocol do ukończenia są prolog oraz 7 głównych rozdziałów. Ta strona poradnika zawiera zestawienie wszystkich etapów, które znajdują się w naszym opisie przejścia. Oprócz tego odpowiadamy na pytanie czy można powracać do ukończonych rozdziałów (funkcja Chapter Select).

Wszystkie rozdziały

  1. Ładunek - to krótki prolog rozgrywany na pokładzie statku kosmicznego UJC Charon pilotowanego przez protagonistę Jacoba.
  2. Ognisko pandemii - pierwszy rozdział kampanii, w którym rozpoczniecie eksplorację więzienia Black Iron po tym jak doszło w nim do groźnego incydentu. Dowiecie się m.in. jak pozyskać pierwsze bronie.
  3. Następstwa - drugi rozdział kampanii, w którym zbadacie nowe sekcje więzienia. Nasza solucja podpowiada m.in. jak używać rękawicy GRP i jak przetrwać dużą bitwę z potworami.
  4. Kopuła mieszkalna - trzeci rozdział kampanii, w którym w drodze do habitatu bohater musi przejść kanałami. Wyjaśniamy m.in. jak zaliczyć scenę zjazdu rurą.
  5. Zagubiony - czwarty rozdział kampanii, w którym bada się lodową powierzchnię księżyca Kallisto. Opis przejścia uwzględnia m.in. przejście po uszkodzonym moście i zbadanie stacji zasilania.
  6. Poniżej - piąty rozdział kampanii, w którym Jacob bada podziemne lokacje. W poradniku opisaliśmy pierwszy pojedynek z bossem Dwugłowy, a także unikanie wykrycia przez ślepe potwory.
  7. Kolonia - szósty rozdział kampanii ze zbadania Starej Kolonii. Z opisu przejścia dowiecie się m.in. jak przetrwać starcie z Kapitanem Ferrisem oraz jak przejść przez 3 poziomy kolonii w drodze do Dani.
  8. Wieża - finałowy siódmy rozdział kampanii, w którym odwiedza się laboratorium i wieżę Naczelnika. Z solucji dowiecie się przede wszystkim jak pokonać finałowego bossa gry.

Czy jest opcja powtarzania rozdziałów (Chapter Select)?

W grze Callisto Protocol nie przewidziano opcji powtarzania pojedynczych rozdziałów i nie możecie w rezultacie wracać się łatwo do starych lokacji. Musicie pilnować się na bieżąco z odnajdywaniem unikalnego lootu (np. schematów broni) oraz sekretów i znajdziek.

Problem braku opcji Chapter Select częściowo możecie ograniczać tworząc nowy zapis stanu gry na początku każdego rozdziału. W razie przegapienia jakiegoś ważnego znaleziska będziecie mogli powtórzyć grę od konkretnego rozdziału, a nie od samego początku.