Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Callisto Protocol: Prolog: Ładunek (Cargo) - solucja, opis przejścia The Callisto Protocol poradnik, solucja

Ładunek (Cargo) to tytuł rozdziału prologu gry Callisto Protocol. Z solucji z naszego poradnika dowiecie się jak dotrzeć do specjalnego ładunku i jak powrócić do kokpitu statku UJC Charon.

Ostatnia aktualizacja: 5 grudnia 2022

Gra Callisto Protocol ma krótki prolog - to rozdział Ładunek (Cargo) rozgrywany na pokładzie statku UJC Charon pilotowanego przez głównego bohatera Jacoba. Opis przejścia z naszego poradnika informuje jak sprawdzić specjalną przesyłkę oraz jak powrócić do kokpitu po tym jak dojdzie do abordażu statku.

Sprawdzenie specjalnej przesyłki (Check on special cargo)

Prolog gry rozpoczynacie na pokładzie statku UJC Charon - Callisto Protocol: Prolog: Ładunek (Cargo) - solucja, opis przejścia - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Prolog gry rozpoczynacie na pokładzie statku UJC Charon. Możecie zajrzeć do kajuty bohatera (pierwsza znajdźka) lub od razu dotrzeć do tylnych drzwi do ładowni. Wybierzcie lewe schody, przeskoczcie nad skrzyniami i dotrzyjcie do ładunku.

Powrót do kokpitu (Return to the cockpit)

Wybierzcie przejście Landing Gear i idźcie dalej - Callisto Protocol: Prolog: Ładunek (Cargo) - solucja, opis przejścia - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Wybierzcie przejście Landing Gear i idźcie dalej. Dowiecie się, że doszło do abordażu. Będziecie zauważać wrogów, ale nie ma kary za niepoprawne skradanie się. Powróćcie liniową ścieżką w okolice miejsca startu.

Po tym jak dojdzie do rozszczelnienia kabiny trzymajcie górny kierunek - Jacob będzie powoli przemieszczał się w stronę kokpitu - Callisto Protocol: Prolog: Ładunek (Cargo) - solucja, opis przejścia - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Po tym jak dojdzie do rozszczelnienia kabiny trzymajcie górny kierunek - Jacob będzie powoli przemieszczał się w stronę kokpitu. Obejrzycie tam scenki kończące wprowadzenie do kampanii.