Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Callisto Protocol: Jak zniszczyć robota strażniczego (trofeum Terminator)? The Callisto Protocol poradnik, solucja

Roboty strażnicze (Security Robots) są bardzo niebezpieczne w grze Callisto Protocol. Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje jak pokonać robota (trofeum Terminator) i jaki pozostawia loot, a także jak skradać się w lokacjach z robotami.

Ostatnia aktualizacja: 5 grudnia 2022

Konfrontacje z robotami strażniczymi (Security Robot) są jednym z trudniejszych elementów gry Callisto Protocol, bo maszyny mogą łatwo zabić Jacoba. Z tej strony poradnika dowiecie się jak zniszczyć robota strażniczego (jest to nagradzane trofeum Terminator), jaki loot pozostawia po sobie maszyna i jak skradać się w lokacjach z robotami, w których walka jest niemożliwa.

Konfrontacje z robotami strażniczymi

Roboty strażnicze po wybuchu w epidemii w więzieniu Black Iron stają się śmiertelnym niebezpieczeństwem - mogą ostrzelać i błyskawicznie zabić Jacoba po wykryciu głównego bohatera - Callisto Protocol: Jak zniszczyć robota strażniczego (trofeum Terminator)? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Roboty strażnicze po wybuchu w epidemii w więzieniu Black Iron stają się śmiertelnym niebezpieczeństwem - mogą ostrzelać i błyskawicznie zabić Jacoba po wykryciu głównego bohatera.

Początkowe konfrontacje z robotami wymuszają skradanie się - trzeba skradać się za nimi i nie ustawiać się w miejscach, w które są aktualnie zwrócone. Roboty mogą stać w miejscu lub patrolować okolicę ustaloną trasą i możecie wtedy skradać się podążając za nimi.

Zniszczenie robota i unikalny loot

Na zniszczenie robota zdecydujcie się najwcześniej po zdobyciu broni Skunk (Skunk Gun) lub broni do zamieszek (Riot Gun) - chodzi o to żeby dysponować dużą siłą rażenia.

Ustawcie się za jakąś zasłoną i zaczekajcie na przybycie robota - Callisto Protocol: Jak zniszczyć robota strażniczego (trofeum Terminator)? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Ustawcie się za jakąś zasłoną i zaczekajcie na przybycie robota. Nie dajcie mu się zbyt wcześnie zauważyć.

Wycelujcie i oddajcie co najmniej 2 strzały w głowę robota - Callisto Protocol: Jak zniszczyć robota strażniczego (trofeum Terminator)? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Wycelujcie i oddajcie co najmniej 2 strzały w głowę robota. Grając na normalnym poziomie trudności powinno to być wystarczające do jego zniszczenia. Robot musi zostać zniszczony zanim otworzy ogień. Oddawajcie więc strzały bez żadnych przerw.

Dodatkowa podpowiedź - Możecie zwiększyć swoje szanse kupując ulepszenia powiększające magazynki broni. Zmniejszy to ryzyko wyczerpania magazynka zanim robot zostanie zniszczony.

Pokonywane roboty pozostawiają po sobie dekoder (Decoder) - Callisto Protocol: Jak zniszczyć robota strażniczego (trofeum Terminator)? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Pokonywane roboty pozostawiają po sobie dekoder (Decoder). Jest to duża zachęta do niszczenia ich, bo dodany do inwentarza dekoder możecie sprzedać w kuźni za co najmniej 500 kredytów. Pozwoli to Wam znacznie szybciej kupować ulepszenia.

Za zniszczenie pierwszego robota strażniczego odblokujecie też srebrne trofeum Terminator (Terminated).