Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Callisto Protocol: Pierwsza broń palna (pistolet) The Callisto Protocol poradnik, solucja

Rozgrywkę w The Callisto Protocol rozpoczyna się używając broni białej. Ta strona poradnika wyjaśnia kiedy można zdobyć pierwszą broń palną – jest to pistolet BI-55 Działko Ręczne do skonstruowania w Kuźni.

Ostatnia aktualizacja: 6 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry The Callisto Protocol wyjaśniamy jak odblokować pierwszy model broni palnej - pistolet BI-55 Działko Ręczne (BI-55 Pistol Hand Cannon). Pozwoli to Wam uniknąć konieczności korzystania wyłącznie z różnych typów broni białej. Listę wszystkich broni znajdziecie na osobnej stronie poradnika.

Walka w zwarciu

The Callisto Protocol kładzie duży nacisk na walkę w zwarciu i nawet po pozyskaniu różnych odmian broni palnej wielu przeciwników będziecie nadal atakować bronią białą - Callisto Protocol: Pierwsza broń palna (pistolet) - The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol kładzie duży nacisk na walkę w zwarciu i nawet po pozyskaniu różnych odmian broni palnej wielu przeciwników będziecie nadal atakować bronią białą. Pojawi się też opcja ulepszania pałki elektrycznej np. żeby odblokować nowe ataki albo zwiększyć jej siłę.

Pierwsza broń palna - pistolet BI-55

Pierwszą bronią palną w The Callisto Protocol jest pistolet BI-55 Działko Ręczne - Callisto Protocol: Pierwsza broń palna (pistolet) - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Pierwszą bronią palną w The Callisto Protocol jest pistolet BI-55 Działko Ręczne. W posiadanie tej broni możecie wejść niedługo po rozpoczęciu rozdziału 2 (Następstwa). Jacob dotrze do miejsca, w którym spotka Eliasa i otrzymacie od niego fragment broni potrzebny do jej stworzenia.

Musicie skonstruować pistolet używając drukarki 3D w Kuźni - Callisto Protocol: Pierwsza broń palna (pistolet) - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Musicie skonstruować pistolet używając drukarki 3D w Kuźni. Trzeba za to zapłacić, ale w tym przypadku potrzebne kredyty znajdziecie w dużej skrzyni obok Kuźni.

W dalszej części gry możecie odnajdywać schematy kolejnych broni i opłacać wytwarzanie ich w innych Kuźniach. Miejsca pozyskiwania schematów opisaliśmy w rozdziale Schematy.