Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Callisto Protocol - poradnik do gry

The Callisto Protocol - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Callisto Protocol: Jak leczyć rany i permanentnie wydłużyć pasek zdrowia? The Callisto Protocol poradnik, solucja

Leczenie bohatera jest kluczowe, by pozostawać przy życiu w grze Callisto Protocol. Nasz poradnik wyjaśnia jakie typy lekarstw są używane do leczenia i jak wydłużyć na stałe pasek zdrowia Jacoba.

Ostatnia aktualizacja: 29 listopada 2022

W trakcie przechodzenia gry Callisto Protocol musicie pamiętać o leczeniu postaci po odniesieniu obrażeń. Na tej stronie poradnika znajdziecie instrukcje jakie są główne rodzaje lekarstw dostępnych w grze i jak je stosować. Wyjaśniamy też jak permanentnie zwiększyć maksymalny poziom zdrowia protagonisty.

Pasek zdrowia i leczenie bohatera

W grze Callisto Protocol pasek zdrowia bohatera nie regeneruje się samoczynnie - Callisto Protocol: Jak leczyć rany i permanentnie wydłużyć pasek zdrowia? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

W grze Callisto Protocol pasek zdrowia bohatera nie regeneruje się samoczynnie. Musicie we własnym zakresie odnawiać stracone punkty zdrowia oraz obserwować wskaźnik wszczepu na karku protagonisty.

Pomarańczowy kolor oznacza poważne obrażenia, a czerwony kolor (wszczep i czerwone krawędzie ekranu) ostrzega o znajdowaniu się na skraju śmierci.

Pierwsza metoda leczenia to podnoszenie żelu zdrowotnego (Health Gel) - Callisto Protocol: Jak leczyć rany i permanentnie wydłużyć pasek zdrowia? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Pierwsza metoda leczenia to podnoszenie żelu zdrowotnego (Health Gel). Możecie go odnajdywać jako loot oraz przy ciałach pokonanych wrogów. Podniesiony żel powinien odnowić około 1/3 paska zdrowia Jacoba.

Uwaga - Żelu nie dodaje się do inwentarza i nie możecie go zabrać z myślą o użyciu w przyszłości.

1 - Callisto Protocol: Jak leczyć rany i permanentnie wydłużyć pasek zdrowia? - The Callisto Protocol - poradnik do gry
Druga metoda to używanie zastrzyków zdrowia (Healing Injector) - Callisto Protocol: Jak leczyć rany i permanentnie wydłużyć pasek zdrowia? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

Druga metoda to używanie zastrzyków zdrowia (Healing Injector). Pojawiają się one jako loot i najczęściej możecie je odnajdywać w małych skrzynkach na ścianach. Alternatywnie możecie je też wytwarzać w kuźniach, ale powinna to być ostateczność, bo kredyty powinniście wydawać na inne rzeczy. Starajcie się zawsze mieć co najmniej 1 zastrzyk w zapasie (przenosi się je w inwentarzu).

Dodatkowa uwaga - W grze nie można się szybko leczyć dzięki zastrzykom. Proces użycia zastrzyku jest powolny i decydujcie się na to tylko jeśli nie walczycie i jeśli w okolicy nie ma potworów.

Wydłużenie na stałe paska zdrowia Jacoba

W grze jest możliwość zwiększenia maksymalnej liczby punktów zdrowia głównego bohatera - Callisto Protocol: Jak leczyć rany i permanentnie wydłużyć pasek zdrowia? - The Callisto Protocol - poradnik do gry

W grze jest możliwość zwiększenia maksymalnej liczby punktów zdrowia głównego bohatera.

Pod koniec rozdziału 3 (Habitat) znajdziecie zbroję strażnika. Jacob automatycznie założy ją i zastąpi ona strój więźnia, z którego protagonista wcześniej korzystał. Powinniście wtedy zauważyć, że wszczep pokazuje dłuższy pasek zdrowia, tzn. zwiększyła się żywotność bohatera.