Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Regitryca - jak znaleźć? Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise odpowiada na pytanie jak znaleźć Regitrycę (Regitrice).

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise wyjaśnia jak znaleźć rzadkie stworzenie - Regitryca (Regitrice). Przedstawiamy krok po kroku jak dostać się do kryjówki zwierzęcia na Równinach Piasku (Sandy Plains) i co zrobić, aby pojawił się o nim wpis w notatkach łowcy o lokalnej faunie (endemic life).

Regitryca pojawia się jedynie w dzień na terenie Równin Piasku - Monster Hunter Rise: Regitryca - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Regitryca pojawia się jedynie w dzień na terenie Równin Piasku. Tak jak każde rzadkie stworzenie, należy ją sfotografować aby pojawił się o niej wpis w notatkach łowcy.

Aby mieć jak najwięcej czasu na odnalezienie rzadkiego stworzenia, najlepiej udać się na ekspedycję (expedition tour) do wybranego obszaru polowania. Ekspedycje pozwolą Wam wybrać porę dnia oraz nie posiadają limitu czasowego.

Przed wyruszeniem w drogę upewnijcie się, że zjedliście posiłek podnoszący poziom Waszej wytrzymałości, dotarcie do Regitrycy może wymagać biegania po ścianie i wspinania się na wyższe tereny obszaru.

Po odnalezieniu Regitrycy spróbujcie wybrać Powitanie z paska akcji i sprawdźcie co się stanie. Powodzenia!

Regitryca znajduje się w małym pomieszczeniu przy obszarze nr 9, pod powierzchnią ziemi - Monster Hunter Rise: Regitryca - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Regitryca znajduje się w małym pomieszczeniu przy obszarze nr 9, pod powierzchnią ziemi. Jeśli po dotarciu stworzenie jest nieobecne, poczekajcie do 20 minut aż się pojawi. Jeżeli po tym czasie zwierzę będzie nadal nieobecne zakończcie zadanie i ponownie rozpocznijcie ekspedycję.

1 - Monster Hunter Rise: Regitryca - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry
Podróż do pomieszczenia, w którym przebywa Regitryca jest bardzo krótka - Monster Hunter Rise: Regitryca - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Podróż do pomieszczenia, w którym przebywa Regitryca jest bardzo krótka. Najszybciej dostaniecie się do niej korzystając z wejścia podziemnego przy obszarze nr 5. Idźcie wzdłuż korytarza, a następnie wejdźcie przez otwór do obszaru nr 9.

Regitryca powinna stać na kamieniu i rozpościerać skrzydła w promieniach słońca - Monster Hunter Rise: Regitryca - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Regitryca powinna stać na kamieniu i rozpościerać skrzydła w promieniach słońca.