Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Ściany - jak po nich biegać? Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Monster Hunter Rise odpowiada na pytanie - Jak biegać po ścianie? Tłumaczymy, po których skałach Wasza postać będzie w stanie się wspinać bez problemu, a przy których będzie musiała użyć Kablobaków (Wirebugs).

W grze Monster Hunter Rise istnieje kilka sposobów wspinania się na wyższe elementy otoczenia. Niższe skały i niewielkie wzniesienia Wasza postać jest w stanie pokonać bez problemu. Należy wtedy przytrzymać R, aby łowca wskoczył na górę. Na wyższe tereny polowania łowca będzie mógł wspiąć się po pnączach.

W czasie jazdy na Kumpsie (Palamute), Wasz kompan automatycznie będzie wspinał się na niewielkie góry. Może on również przeskakiwać ze skały na skałę.

Podczas gdy ściany z lodu lub wodospady będą dla Was niedostępne, po wysokich skałach, a nawet gigantycznych ścianach Wasz łowca może wbiegać.

Kablobaki (Wirebugs) pomogą Wam wbiec po wysokich ścianach - Monster Hunter Rise: Ściany - jak po nich biegać? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Kablobaki (Wirebugs) pomogą Wam wbiec po wysokich ścianach. Przytrzymując ZL wycelujcie kamerą na najwyższy punkt skały i wciśnijcie ZR, aby wypuścić nić. Gdy Wasza postać wskoczy na ścianę przytrzymujcie R, aby wbiec na górę.

Bieganie po ścianie zużywa wytrzymałość - Monster Hunter Rise: Ściany - jak po nich biegać? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Bieganie po ścianie zużywa wytrzymałość. Jeśli pasek wytrzymałości wyczerpie się przed dotarciem na szczyt, Wasza postać odbije się i zeskoczy w dół.

Przed wbiegnięciem na bardzo wysoką ścianę, zwiększcie maksymalny poziom wytrzymałości, aby móc dostać się na samą górę. Odpowiednio przygotowane Bunny Dango przed wyruszeniem na polowanie, również zwiększą maksymalny poziom tej statystyku oraz zmniejszą prędkość jej wykorzystywania.

Jeśli podczas wbiegania po ścianie, Wasza wytrzymałość wyczerpie się, w tym momencie możecie ponownie użyć Kablobaka, aby spróbować doskoczyć na górę.