Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Monster Hunter Rise - Wyspy Mroźne - podobóz
Monster Hunter Rise - Wyspy Mroźne - podobóz
Powiększ mapę

Monster Hunter Rise: Podobóz - Wyspy Mroźne, znajdźki, mapa Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise zawiera lokalizacje podobozów (Sub-camps) na Wyspach Mroźnych (Frost Islands).

Niniejsza strona poradnika do Monster Hunter Rise zawiera informacje o podobozach (Sub-camps) w regionie Wysp Mroźnych (Frost Islands).

Wykonanie szybkiej podróży z poziomu mapy do obozu głównego i podobozów ułatwi Wam przemieszczanie się po terenie polowania. W podobozach możecie również zjadać posiłki, zmieniać ekwipunek i korzystać z tablicy kompanów (Buddy Board). W podobozach nie znajdziecie skrzyni od gildii z zaopatrzeniem. Duże przedmioty można dostarczyć jedynie do głównego obozu.

Podobóz 1

Podobóz nr 1 znajduje się między 6 a 7 obszarem - Monster Hunter Rise: Podobóz - Wyspy Mroźne, znajdźki, mapa - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Podobóz nr 1 znajduje się między 6 a 7 obszarem. Po odkryciu terenu pod nowy obóz, po prawej stronie ekranu pojawi się powiadomienie.

Wróćcie do wioski i porozmawiajcie z kupcem Kagero. Poprosi Was on o zabicie 8 potworów Zamite na Wyspach Mroźnych. Udajcie się do wyznaczonego regionu i zabijcie odpowiednie potwory. Po wykonaniu zlecenia ponownie porozmawiajcie z kupcem, aby odblokować podobóz.

Podobóz 2

Podobóz nr 2 znajduje się na szczycie lodowej góry między obszarem 10 i 8 - Monster Hunter Rise: Podobóz - Wyspy Mroźne, znajdźki, mapa - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Podobóz nr 2 znajduje się na szczycie lodowej góry między obszarem 10 i 8. Po odkryciu terenu pod nowy obóz, po prawej stronie ekranu pojawi się powiadomienie.

Wróćcie do wioski i porozmawiajcie z kupcem Kagero. Poprosi Was on o dostarczenie 2 ciepłych skórek (Warm Pelts) oraz 4 kości potwora M (Monster Bone S). Ciepłą skórkę wykroicie z potworów takich jak Anteka i Kelbi, kości zaś znajdziecie w stosach kości na wszystkich terenach polowania.

Po zebraniu niezbędnych przedmiotów ponownie porozmawiajcie z kupcem, aby odblokować podobóz.