Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Ślimniszek - jak znaleźć? Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Monster Hunter Rise odpowiada na pytanie jak znaleźć Ślimniszka (Monksnail).

Poniższa strona poradnika do Monster Hunter Rise wyjaśnia jak znaleźć rzadkie stworzenie - Ślimniszek (Monksnail). Przedstawiamy krok po kroku jak dostać się do kryjówki zwierzęcia na Wyspach Mroźnych (Frost Islands) i co zrobić, aby pojawił się o nim wpis w notatkach łowcy o lokalnej faunie (endemic life).

Ślimniszek pojawia się jedynie w nocy na terenie Wysp Mroźnych - Monster Hunter Rise: Ślimniszek - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Ślimniszek pojawia się jedynie w nocy na terenie Wysp Mroźnych. Tak jak każde rzadkie stworzenie, należy go sfotografować aby pojawił się o nim wpis w notatkach łowcy.

Aby mieć jak najwięcej czasu na odnalezienie rzadkiego stworzenia, najlepiej udać się na ekspedycję (expedition tour) do wybranego obszaru polowania. Ekspedycje pozwolą Wam wybrać porę dnia oraz nie posiadają limitu czasowego.

Przed wyruszeniem w drogę upewnijcie się, że zjedliście posiłek podnoszący poziom Waszej wytrzymałości, dotarcie do Ślimniszka może wymagać biegania po ścianie i wspinania się na wyższe tereny obszaru.

Po odnalezieniu Ślimniszka spróbujcie wybrać Powitanie z paska akcji i sprawdźcie co się stanie. Powodzenia!

Ślimniszek pojawia się na oceanie, za obszarem nr 8 na mapie - Monster Hunter Rise: Ślimniszek - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Ślimniszek pojawia się na oceanie, za obszarem nr 8 na mapie. Jest to jedyne rzadkie stworzenie, do którego nie da się bezpośrednio podejść.

Najlepszym sposobem na odnalezienie Ślimniszka jest szybka podróż do obozu nr 2 - Monster Hunter Rise: Ślimniszek - jak znaleźć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Najlepszym sposobem na odnalezienie Ślimniszka jest szybka podróż do obozu nr 2. Następnie stańcie na skraju skały, zwróceni w stronę oceanu i poczekajcie aż będzie przepływał. Jeśli po dotarciu stworzenie jest nieobecne, poczekajcie do 20 minut aż się pojawi. Jeżeli po tym czasie zwierzę będzie nadal nieobecne zakończcie zadanie i ponownie rozpocznijcie ekspedycję.