Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Dobrze wysmażony stek - jak zrobić? Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Monster Hunter Rise odpowiada na pytanie - jak zrobić dobrze wysmażony stek (well-done steak)? Znajdziecie tu kilka przydatnych porad na temat korzystania z rożna (BBQ spit).

Zjedzenie dobrze wysmażonego steku (well-done steak) przywróci i zwiększa maksymalny poziom Waszej wytrzymałości o duży procent. Jest to idealny i szybki sposób na zmniejszenie poziomu głodu podczas walki.

Przyrządzać dobrze wysmażony stek, korzystając z rożna będziecie mogli jedynie na polowaniu.

Do smażenia będzie Wam potrzebne oczywiście surowe mięso, zbierane podczas polowania z zabitych przez Was potworów - Monster Hunter Rise: Dobrze wysmażony stek - jak zrobić? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Do smażenia będzie Wam potrzebne oczywiście surowe mięso, zbierane podczas polowania z zabitych przez Was potworów. Przytrzymując L wybierzcie rożen z paska przedmiotów i wciśnijcie Y.

Jeśli chcecie uzyskać dobrze wysmażony stek, musicie poczekać aż mięso się przyrumieni oraz muzyka, grana podczas grillowania, dobiegnie do samego końca - Monster Hunter Rise: Dobrze wysmażony stek - jak zrobić? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Jeśli chcecie uzyskać dobrze wysmażony stek, musicie poczekać aż mięso się przyrumieni oraz muzyka, grana podczas grillowania, dobiegnie do samego końca. Aby zdjąć mięso z rożna, wciśnijcie A.

Gdy zdejmiecie mięso zbyt szybko z grilla, otrzymacie surowy stek, zaś zbyt długie smażenie doprowadzi do spalenia mięsa. Uzyskanie dobrze wysmażonego steku wymaga małej praktyki, lecz gdy już raz opanujecie tą metodę, przyrządzane przez Was mięso zawsze będzie apetyczne i pachnące. Smacznego!