Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Monster Hunter Rise - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Monster Hunter Rise: Poziom łowcy - jak zwiększyć? Monster Hunter Rise poradnik, solucja

Niniejsza strona poradnika do Monster Hunter Rise odpowiada na pytanie jak zwiększyć poziom łowcy (Hunter Rank). Dowiecie się stąd jak sprawdzić aktualny ranking Waszej postaci oraz jak szybko awansować.

Poziom łowcy - co to?

Poziom łowcy wskazuje ogólną rangę Waszej postaci, działa więc jako sposób mierzenia postępów w grze. Dzięki zwiększaniu poziomu łowcy dostaniecie dostęp do nowych zadań w Centrum zgromadzenia (Gathering Hub), a co za tym idzie odblokujecie nowe potwory do pokonania oraz masę innych misji.

Aktualny poziom łowcy znajdziecie na karcie gildii, w zakładce Multiplayer wraz z wieloma innymi informacjami o Waszej postaci - Monster Hunter Rise: Poziom łowcy - jak zwiększyć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Aktualny poziom łowcy znajdziecie na karcie gildii, w zakładce Multiplayer wraz z wieloma innymi informacjami o Waszej postaci.

Jak osiągnąć 8 poziom

Dla graczy, którzy nie przekroczyli jeszcze 7 poziomu łowcy istnieją dwa sposoby, aby zwiększyć swoją rangę:

  1. Wykonując kluczowe zadania wioski odblokowane zostaną specjalne testy licencyjne, w których zmierzycie się z kilkoma potworami jednocześnie. Pokonanie wszystkich potworów zwiększa rangę o 1 poziom. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wolą skupić się najpierw na rozgrywce jednoosobowej.
  2. Wykonanie kluczowych zadań z Centrum zgromadzenia, odblokuje zadania pilne. Ukończenie pilnego zadania, nagrodzi Was zwiększeniem rangi o 1 poziom oraz odblokuje następne misje.

Specjalne testy licencyjne pozwolą Wam osiągnąć najwyżej 4HR

Po osiągnięciu 8 poziomu, ranking łowcy będzie stopniowo wzrastać z każdym ukończonym zadaniem. Wysokość rangi zależy od punktów zgromadzonych za wykonywane zadania. Im trudniejsze misje tym więcej zebranych punktów.

Limity poziomów

Po najnowszej aktualizacji 2.0 gry z 28 kwietnia 2021r, Wasz łowca może osiągnąć nawet 999 poziom. Ranking łowcy podzielony jest na limity. Po osiągnięciu każdego limitu, odblokowane zostaje nowe pilne zadanie od Centrum zgromadzenia. Ukończenie tego zadania odblokuje kolejny próg, co pozwoli Wam na dalszy wzrost rangi. Nowe limity to także nowe potwory i wyzwania!

Poniżej przedstawiamy schemat limitów oraz potwora jakiego trzeba pokonać, aby przejść na kolejny próg:

  1. HR 1-7 - ukończenie pilnego zadania z potworem Narwa
  2. HR 8-20 - ukończenie pilnego zadania z potworem Chameleos
  3. HR 21-30 - ukończenie pilnego zadania z potworem Kushala Daora
  4. HR 31-40 - ukończenie pilnego zadania z potworem Teostra
  5. HR 41-999

Jak szybko zwiększyć poziom łowcy?

Najlepszym sposobem na szybkie zwiększenie rangi, po osiągnięciu 8 poziomu łowcy, jest wykonywanie misji Furii (Rampage) od Centrum zgromadzenia (Gathering Hub) - Monster Hunter Rise: Poziom łowcy - jak zwiększyć? - Monster Hunter Rise - poradnik do gry

Najlepszym sposobem na szybkie zwiększenie rangi, po osiągnięciu 8 poziomu łowcy, jest wykonywanie misji Furii (Rampage) od Centrum zgromadzenia (Gathering Hub). Najwięcej punktów HR zdobędziecie za zadania z potworami typu Apex, szczególnie jeśli ukończycie obronę wioski z rangą S.